Train Schedule

Lokmanyatilak T (LTT)
Arr. Starts
Dep. 06:35
Thane (TNA)
Arr. 06:58
Dep. 07:00
Kalyan Jn (KYN)
Arr. 07:18
Dep. 07:22
Kasara (KSRA)
Arr. 08:28
Dep. 08:30
Igatpuri (IGP)
Arr. 09:05
Dep. 09:10
Devlali (DVL)
Arr. 09:48
Dep. 09:50
Nasik Road (NK)
Arr. 10:00
Dep. 10:05
Lasalgaon (LS)
Arr. 10:43
Dep. 10:45
Manmad Jn (MMR)
Arr. 11:05
Dep. 11:10
Nandgaon (NGN)
Arr. 11:28
Dep. 11:30
Chalisgaon Jn (CSN)
Arr. 11:58
Dep. 12:00
Pachora Jn (PC)
Arr. 12:28
Dep. 12:30
Jalgaon Jn (JL)
Arr. 13:00
Dep. 13:05
Bhusaval Jn (BSL)
Arr. 13:40
Dep. 13:50
Raver (RV)
Arr. 14:20
Dep. 14:22
Burhanpur (BAU)
Arr. 14:38
Dep. 14:40
Nepanagar (NPNR)
Arr. 14:58
Dep. 15:00
Khandwa (KNW)
Arr. 16:40
Dep. 16:45
Talvadya (TLV)
Arr. 16:58
Dep. 17:00
SURGAON BANJARI (SGBJ)
Arr. 17:10
Dep. 17:12
Chhanera (CAER)
Arr. 17:26
Dep. 17:28
BARUD (BRUD)
Arr. 17:38
Dep. 17:40
Khirkiya (KKN)
Arr. 17:53
Dep. 17:55
Harda (HD)
Arr. 18:13
Dep. 18:15
Timarni (TBN)
Arr. 18:30
Dep. 18:32
Banapura (BPF)
Arr. 19:06
Dep. 19:08
Itarsi Jn (ET)
Arr. 21:10
Dep. 21:20
Sohagpur (SGP)
Arr. 22:00
Dep. 22:02
Pipariya (PPI)
Arr. 22:16
Dep. 22:18
Gadarwara (GAR)
Arr. 22:48
Dep. 22:50
Kareli (KY)
Arr. 23:15
Dep. 23:17
Narsinghpur (NU)
Arr. 23:28
Dep. 23:30
Shridham (SRID)
Arr. 00:01
Dep. 00:03
Madan Mahal (MML)
Arr. 00:42
Dep. 00:44
Jabalpur (JBP)
Arr. 00:55
Dep. 01:05
Sihora Road (SHR)
Arr. 01:36
Dep. 01:38
Katni (KTE)
Arr. 02:20
Dep. 02:25
Maihar (MYR)
Arr. 03:21
Dep. 03:23
Satna (STA)
Arr. 03:55
Dep. 04:05
Jaitwar (JTW)
Arr. 04:22
Dep. 04:24
Manikpur Jn (MKP)
Arr. 05:50
Dep. 05:55
Dabhaura (DBR)
Arr. 06:13
Dep. 06:15
Shankargarh (SRJ)
Arr. 06:42
Dep. 06:44
Jasra (JSR)
Arr. 07:04
Dep. 07:06
Naini (NYN)
Arr. 07:45
Dep. 07:47
Allahabad Jn (ALD)
Arr. 08:10
Dep. 08:35
Prayag (PRG)
Arr. 08:47
Dep. 08:49
Phaphamau Jn (PFM)
Arr. 09:13
Dep. 09:15
Sarai Chandi (SYC)
Arr. 09:28
Dep. 09:30
Phulpur (PLP)
Arr. 09:41
Dep. 09:43
Ugrasenpur (URPR)
Arr. 09:51
Dep. 09:53
Janghai Jn (JNH)
Arr. 10:08
Dep. 10:10
Sarai Kansrai (SQN)
Arr. 10:19
Dep. 10:21
Suriawan (SAW)
Arr. 10:36
Dep. 10:38
Mondh (MOF)
Arr. 10:46
Dep. 10:48
Bhadohi (BOY)
Arr. 10:59
Dep. 11:01
Parsipur (PRF)
Arr. 11:13
Dep. 11:15
Kapseti (KEH)
Arr. 11:23
Dep. 11:25
Sewapuri (SWPR)
Arr. 11:33
Dep. 11:35
Varanasi Jn (BSB)
Arr. 12:40
Dep. 13:00
Varanasi City (BCY)
Arr. 13:08
Dep. 13:10
Aunrihar Jn (ARJ)
Arr. 13:43
Dep. 13:45
Jakhanian (JKN)
Arr. 14:09
Dep. 14:11
Dullahapur (DLR)
Arr. 14:28
Dep. 14:30
Mau Jn (MAU)
Arr. 15:05
Dep. 15:10
Indara Jn (IAA)
Arr. 15:25
Dep. 15:27
Belthara Road (BLTR)
Arr. 16:03
Dep. 16:05
Lar Road (LRD)
Arr. 16:13
Dep. 16:15
Salempur Jn (SRU)
Arr. 16:46
Dep. 16:48
Bhatni Jn (BTT)
Arr. 17:10
Dep. 17:15
Deoria Sadar (DEOS)
Arr. 17:33
Dep. 17:35
Gorakhpur Jn (GKP)
Arr. 19:10
Dep. Ends