Train Schedule

Lokmanyatilak T (LTT)
Arr. Starts
Dep. 08:05
Kalyan Jn (KYN)
Arr. 08:35
Dep. 08:40
Igatpuri (IGP)
Arr. 10:35
Dep. 10:40
Nasik Road (NK)
Arr. 11:25
Dep. 11:30
Manmad Jn (MMR)
Arr. 12:25
Dep. 12:30
Bhusaval Jn (BSL)
Arr. 14:45
Dep. 14:55
Burhanpur (BAU)
Arr. 15:38
Dep. 15:40
Khandwa (KNW)
Arr. 17:35
Dep. 17:40
Harda (HD)
Arr. 18:38
Dep. 18:40
Itarsi Jn (ET)
Arr. 20:00
Dep. 20:10
Pipariya (PPI)
Arr. 21:06
Dep. 21:08
Jabalpur (JBP)
Arr. 23:20
Dep. 23:30
Katni (KTE)
Arr. 00:40
Dep. 00:45
Satna (STA)
Arr. 02:10
Dep. 02:20
CHEOKI (COI)
Arr. 06:08
Dep. 06:10
Mirzapur (MZP)
Arr. 07:13
Dep. 07:15
Mughal Sarai Jn (MGS)
Arr. 08:55
Dep. 09:10
Dildarnagar Jn (DLN)
Arr. 09:56
Dep. 09:58
Buxar (BXR)
Arr. 10:25
Dep. 10:27
Dumraon (DURE)
Arr. 10:38
Dep. 10:40
Ara (ARA)
Arr. 11:19
Dep. 11:21
Danapur (DNR)
Arr. 11:47
Dep. 11:57
Patna Jn (PNBE)
Arr. 12:50
Dep. 13:00
Patna Saheb (PNC)
Arr. 13:17
Dep. 13:19
Fatwa (FUT)
Arr. 13:36
Dep. 13:38
Khusropur (KOO)
Arr. 13:46
Dep. 13:48
Bakhtiyarpur Jn (BKP)
Arr. 14:02
Dep. 14:04
Barh (BARH)
Arr. 14:22
Dep. 14:24
Mokameh Jn (MKA)
Arr. 15:00
Dep. 15:05
Barhiya (BRYA)
Arr. 15:25
Dep. 15:27
Luckeesarai Jn (LKR)
Arr. 15:53
Dep. 15:55
Kiul Jn (KIUL)
Arr. 16:05
Dep. 16:12
Kajra (KJH)
Arr. 16:28
Dep. 16:30
Abhaipur (AHA)
Arr. 16:39
Dep. 16:41
Jamalpur Jn (JMP)
Arr. 17:22
Dep. 17:27
Bariarpur (BUP)
Arr. 17:38
Dep. 17:40
Sultanganj (SGG)
Arr. 18:00
Dep. 18:02
Bhagalpur (BGP)
Arr. 18:30
Dep. Ends