Train Schedule

Mumbai Cst (CSTM)
Arr. Starts
Dep. 06:00
Dadar (DR)
Arr. 06:12
Dep. 06:15
Kalyan Jn (KYN)
Arr. 06:55
Dep. 07:00
Igatpuri (IGP)
Arr. 08:40
Dep. 08:45
Nasik Road (NK)
Arr. 09:25
Dep. 09:30
Jalgaon Jn (JL)
Arr. 11:58
Dep. 12:00
Bhusaval Jn (BSL)
Arr. 12:35
Dep. 12:50
Malkapur (MKU)
Arr. 13:24
Dep. 13:25
Shegaon (SEG)
Arr. 14:09
Dep. 14:10
Akola Jn (AK)
Arr. 14:40
Dep. 14:45
Badnera Jn (BD)
Arr. 16:10
Dep. 16:15
Wardha Jn (WR)
Arr. 17:29
Dep. 17:32
Nagpur (NGP)
Arr. 18:55
Dep. 19:05
Bhandara Road (BRD)
Arr. 19:51
Dep. 19:53
Gondia Jn (G)
Arr. 20:46
Dep. 20:48
Raj Nandgaon (RJN)
Arr. 22:03
Dep. 22:05
Durg (DURG)
Arr. 22:45
Dep. 22:50
Raipur Jn (R)
Arr. 23:25
Dep. 23:35
Bilaspur Jn (BSP)
Arr. 01:15
Dep. 01:30
Raigarh (RIG)
Arr. 03:01
Dep. 03:03
Jharsuguda Jn (JSG)
Arr. 04:25
Dep. 04:27
Rourkela (ROU)
Arr. 05:43
Dep. 05:50
Chakradharpur (CKP)
Arr. 07:10
Dep. 07:12
Tatanagar Jn (TATA)
Arr. 08:20
Dep. 08:30
Kharagpur Jn (KGP)
Arr. 10:20
Dep. 10:25
Santragachi Jn (SRC)
Arr. 11:51
Dep. 11:53
Howrah Jn (HWH)
Arr. 12:30
Dep. Ends