Train Schedule

Howrah Jn (HWH)
Arr. Starts
Dep. 13:50
Kharagpur Jn (KGP)
Arr. 15:30
Dep. 15:35
Tatanagar Jn (TATA)
Arr. 17:25
Dep. 17:32
Chakradharpur (CKP)
Arr. 18:25
Dep. 18:27
Rourkela (ROU)
Arr. 19:48
Dep. 20:03
Jharsuguda Jn (JSG)
Arr. 21:41
Dep. 21:43
Raigarh (RIG)
Arr. 22:29
Dep. 22:31
Bilaspur Jn (BSP)
Arr. 00:30
Dep. 00:45
Raipur Jn (R)
Arr. 02:15
Dep. 02:25
Durg (DURG)
Arr. 03:20
Dep. 03:25
Raj Nandgaon (RJN)
Arr. 03:46
Dep. 03:48
Gondia Jn (G)
Arr. 05:13
Dep. 05:15
Bhandara Road (BRD)
Arr. 06:02
Dep. 06:04
Nagpur (NGP)
Arr. 07:20
Dep. 07:30
Wardha Jn (WR)
Arr. 08:32
Dep. 08:35
Badnera Jn (BD)
Arr. 10:15
Dep. 10:18
Akola Jn (AK)
Arr. 11:10
Dep. 11:15
Shegaon (SEG)
Arr. 11:44
Dep. 11:45
Malkapur (MKU)
Arr. 12:14
Dep. 12:15
Bhusaval Jn (BSL)
Arr. 13:10
Dep. 13:20
Jalgaon Jn (JL)
Arr. 13:39
Dep. 13:40
Nasik Road (NK)
Arr. 16:24
Dep. 16:25
Igatpuri (IGP)
Arr. 18:14
Dep. 18:15
Kalyan Jn (KYN)
Arr. 20:05
Dep. 20:10
Dadar (DR)
Arr. 20:54
Dep. 20:55
Mumbai Cst (CSTM)
Arr. 21:20
Dep. Ends