Train Schedule

Pune Jn (PUNE)
Arr. Starts
Dep. 16:15
Daund Jn (DD)
Arr. 17:30
Dep. 17:45
Ahmadnagar (ANG)
Arr. 19:02
Dep. 19:05
Belapur (BAP)
Arr. 20:08
Dep. 20:10
Kopargaon (KPG)
Arr. 20:43
Dep. 20:45
Manmad Jn (MMR)
Arr. 21:50
Dep. 21:55
Bhusaval Jn (BSL)
Arr. 00:10
Dep. 00:25
Khandwa (KNW)
Arr. 02:45
Dep. 02:50
Itarsi Jn (ET)
Arr. 05:10
Dep. 05:20
Pipariya (PPI)
Arr. 06:13
Dep. 06:15
Narsinghpur (NU)
Arr. 07:13
Dep. 07:15
Jabalpur (JBP)
Arr. 08:40
Dep. 08:50
Katni (KTE)
Arr. 10:25
Dep. 10:30
Satna (STA)
Arr. 11:50
Dep. 12:00
Allahabad Jn (ALD)
Arr. 15:50
Dep. 16:20
Allahabad City (ALY)
Arr. 16:28
Dep. 16:30
Gyanpur Road (GYN)
Arr. 17:41
Dep. 17:43
Manduadih (MUV)
Arr. 19:20
Dep. 19:25
Varanasi Jn (BSB)
Arr. 19:45
Dep. 20:00
Varanasi City (BCY)
Arr. 20:08
Dep. 20:10
Aunrihar Jn (ARJ)
Arr. 21:00
Dep. 21:05
Ghazipur City (GCT)
Arr. 21:50
Dep. 21:55
Ballia (BUI)
Arr. 23:20
Dep. 23:25
Chhapra (CPR)
Arr. 01:05
Dep. 01:15
Sonpur Jn (SEE)
Arr. 02:20
Dep. 02:30
Hajipur Jn (HJP)
Arr. 02:43
Dep. 02:45
Muzaffarpur Jn (MFP)
Arr. 03:35
Dep. 03:45
Samastipur Jn (SPJ)
Arr. 05:15
Dep. 05:35
Laheria Sarai (LSI)
Arr. 06:24
Dep. 06:26
Darbhanga Jn (DBG)
Arr. 06:45
Dep. Ends