Train Schedule

Mysore Jn (MYS)
Arr. Starts
Dep. 20:10
Hassan (HAS)
Arr. 22:08
Dep. 22:10
Arsikere Jn (ASK)
Arr. 23:15
Dep. 23:20
Birur Jn (RRB)
Arr. 00:03
Dep. 00:05
Davangere (DVG)
Arr. 01:59
Dep. 02:02
Harihar (HRR)
Arr. 02:20
Dep. 02:22
Ranibennur (RNR)
Arr. 02:46
Dep. 02:47
Haveri (HVR)
Arr. 03:16
Dep. 03:17
Hubli Jn (UBL)
Arr. 04:30
Dep. 04:40
Dharwar (DWR)
Arr. 05:04
Dep. 05:05
Belgaum (BGM)
Arr. 07:15
Dep. 07:20
Miraj Jn (MRJ)
Arr. 10:15
Dep. 10:20
Sangli (SLI)
Arr. 10:32
Dep. 10:35
Karad (KRD)
Arr. 11:39
Dep. 11:40
Satara (STR)
Arr. 12:35
Dep. 12:38
Pune Jn (PUNE)
Arr. 15:55
Dep. 16:10
Daund Jn (DD)
Arr. 17:30
Dep. 17:45
Ahmadnagar (ANG)
Arr. 19:02
Dep. 19:05
Belapur (BAP)
Arr. 20:09
Dep. 20:10
Kopargaon (KPG)
Arr. 20:44
Dep. 20:45
Manmad Jn (MMR)
Arr. 21:50
Dep. 21:55
Bhusaval Jn (BSL)
Arr. 00:10
Dep. 00:25
Khandwa (KNW)
Arr. 02:30
Dep. 02:35
Itarsi Jn (ET)
Arr. 04:40
Dep. 04:45
Bhopal Jn (BPL)
Arr. 06:25
Dep. 06:30
Bina Jn (BINA)
Arr. 08:20
Dep. 08:25
Jhansi Jn (JHS)
Arr. 10:28
Dep. 10:38
Gwalior (GWL)
Arr. 11:58
Dep. 12:03
Agra Cantt (AGC)
Arr. 14:00
Dep. 14:05
Mathura Jn (MTJ)
Arr. 14:55
Dep. 15:00
H Nizamuddin (NZM)
Arr. 17:05
Dep. Ends