Railway Reservation
 
 
Departure Date
 
Return Date
Search

Major Trains Routes

Hatia Garib Rath - 12832


  ()
1 Bhubaneswar (BBS)
20:10
0
1
0 km
2 Cuttack (CTC)
20:43
20:48
5 min
1
28 km
3 Dhenkanal (DNKL)
21:44
21:45
1 min
1
86 km
4 Talcher Road (TLHD)
22:26
22:27
1 min
1
134 km
5 Angul (ANGL)
22:47
22:48
1 min
1
146 km
6 SBPY (SBPY)
01:14
01:15
1 min
2
296 km
7 Jharsuguda Jn (JSG)
02:40
02:45
5 min
2
341 km
8 Rourkela (ROU)
04:05
04:15
10 min
2
443 km
9 Hatia (HTE)
06:55
0
2
609 km

Train Hatia Garib Rath -12832 from to passes through following stations:


Bhubaneswar, Cuttack, Dhenkanal, Talcher Road, Angul, SBPY, Jharsuguda Jn, Rourkela, Hatia,