Railway Reservation
 
 
Departure Date
 
Return Date
Search

Major Trains Routes

Guwahati Garib Rath - 12517


  ()
1 KOLKATA (KOAA)
21:40
0
1
0 km
2 Bandel Jn (BDC)
22:52
22:54
2 min
1
43 km
3 Katwa (KWAE)
00:33
00:35
2 min
2
148 km
4 Azimganj Jn (AZ)
01:52
01:57
5 min
2
220 km
5 Malda Town (MLDT)
04:00
04:10
10 min
2
334 km
6 Kishanganj (KNE)
06:01
06:03
2 min
2
480 km
7 New Jalpaiguri (NJP)
07:45
08:05
20 min
2
567 km
8 New Alipurdaur (NOQ)
10:25
10:27
2 min
2
712 km
9 Kokrajhar (KOJ)
11:24
11:25
1 min
2
791 km
10 New Bongaigaon (NBQ)
12:35
12:37
2 min
2
818 km
11 Goalpara Town (GLPT)
13:18
13:20
2 min
2
898 km
12 Guwahati (GHY)
15:40
0
2
1027 km

Train Guwahati Garib Rath -12517 from to passes through following stations:


KOLKATA, Bandel Jn, Katwa, Azimganj Jn, Malda Town, Kishanganj, New Jalpaiguri, New Alipurdaur, Kokrajhar, New Bongaigaon, Goalpara Town, Guwahati,