Train Schedule

Nagpur (NGP)
Arr. Starts
Dep. 18:35
Wardha Jn (WR)
Arr. 19:42
Dep. 19:45
Badnera Jn (BD)
Arr. 21:30
Dep. 21:33
Akola Jn (AK)
Arr. 22:25
Dep. 22:30
Bhusaval Jn (BSL)
Arr. 00:30
Dep. 00:45
Manmad Jn (MMR)
Arr. 03:20
Dep. 03:25
Ahmadnagar (ANG)
Arr. 05:50
Dep. 05:55
Daund Jn (DD)
Arr. 08:00
Dep. 08:15
Pune Jn (PUNE)
Arr. 09:45
Dep. Ends