Train Schedule

Mumbai Cst (CSTM)
Arr. Starts
Dep. 06:10
Dadar (DR)
Arr. 06:22
Dep. 06:25
Thane (TNA)
Arr. 06:48
Dep. 06:50
Kalyan Jn (KYN)
Arr. 07:05
Dep. 07:10
Igatpuri (IGP)
Arr. 08:50
Dep. 08:55
Devlali (DVL)
Arr. 09:33
Dep. 09:35
Nasik Road (NK)
Arr. 09:45
Dep. 09:50
Niphad (NR)
Arr. 10:13
Dep. 10:15
Lasalgaon (LS)
Arr. 10:28
Dep. 10:30
Manmad Jn (MMR)
Arr. 11:10
Dep. 11:15
Rotegaon (RGO)
Arr. 12:13
Dep. 12:15
Lasur (LSR)
Arr. 12:33
Dep. 12:35
Aurangabad (AWB)
Arr. 13:15
Dep. 13:20
Jalna (J)
Arr. 14:20
Dep. 14:22
Partur (PTU)
Arr. 15:03
Dep. 15:05
Selu (SELU)
Arr. 15:27
Dep. 15:29
Manwath Road (MVO)
Arr. 15:39
Dep. 15:41
Parbhani Jn (PBN)
Arr. 16:18
Dep. 16:20
Purna Jn (PAU)
Arr. 16:53
Dep. 16:55
Nanded (NED)
Arr. 17:55
Dep. Ends