Train Schedule

Ahmedabad Jn (ADI)
Arr. Starts
Dep. 22:00
Viramgam Jn (VG)
Arr. 23:05
Dep. 23:07
Surendranagar (SUNR)
Arr. 00:14
Dep. 00:16
Than Jn (THAN)
Arr. 00:52
Dep. 00:54
Wankaner Jn (WKR)
Arr. 01:18
Dep. 01:20
Rajkot Jn (RJT)
Arr. 02:12
Dep. 02:17
Bhakti Nagar (BKNG)
Arr. 02:42
Dep. 02:44
Gondal (GDL)
Arr. 03:14
Dep. 03:16
Virpur (VRR)
Arr. 03:32
Dep. 03:34
Navagadh (NUD)
Arr. 03:45
Dep. 03:47
Jetalsar Jn (JLR)
Arr. 03:55
Dep. 04:00
Junagadh Jn (JND)
Arr. 04:26
Dep. 04:36
Keshod (KSD)
Arr. 05:07
Dep. 05:09
Maliya Hatina (MLHA)
Arr. 05:25
Dep. 05:27
Chorvad Road (CVR)
Arr. 05:49
Dep. 05:51
Veraval (VRL)
Arr. 06:25
Dep. Ends