Train Schedule

Ahmedabad Jn (ADI)
Arr. Starts
Dep. 14:30
Nadiad Jn (ND)
Arr. 15:08
Dep. 15:10
Anand Jn (ANND)
Arr. 15:28
Dep. 15:30
Vadodara Jn (BRC)
Arr. 16:12
Dep. 16:17
Bharuch Jn (BH)
Arr. 17:01
Dep. 17:03
Surat (ST)
Arr. 17:55
Dep. 18:02
Vapi (VAPI)
Arr. 19:00
Dep. 19:02
Borivali (BVI)
Arr. 20:43
Dep. 20:45
Mumbai Central (BCT)
Arr. 21:35
Dep. Ends