Railway Reservation
 
 
Departure Date
 
Return Date
Search

Major Trains Routes

Secunderabad Narasapur Special - 07117


  ()
1 Secunderabad Jn (SC)
23:30
0
1
0 km
2 Kazipet Jn (KZJ)
02:15
02:17
2 min
2
132 km
3 Warangal (WL)
02:30
02:32
2 min
2
142 km
4 Khammam (KMT)
04:05
04:07
2 min
2
250 km
5 Vijayawada Jn (BZA)
05:30
05:50
20 min
2
351 km
6 Gudivada Jn (GDV)
06:40
06:42
2 min
2
395 km
7 Kaikolur (KKLR)
07:30
07:32
2 min
2
424 km
8 Akividu (AKVD)
07:50
07:52
2 min
2
441 km
9 Bhimavaram Town (BVRT)
08:15
08:17
2 min
2
458 km
10 Bhimavaram Jn (BVRM)
08:28
08:30
2 min
2
460 km
11 Viravasaram (VVM)
08:45
08:47
2 min
2
471 km
12 Palakollu (PKO)
09:00
09:02
2 min
2
481 km
13 Narasapur (NS)
09:30
0
2
490 km

Train Secunderabad Narasapur Special -07117 from to passes through following stations:


Secunderabad Jn, Kazipet Jn, Warangal, Khammam, Vijayawada Jn, Gudivada Jn, Kaikolur, Akividu, Bhimavaram Town, Bhimavaram Jn, Viravasaram, Palakollu, Narasapur,