Railway Reservation
 
 
Departure Date
 
Return Date
Search

Major Trains Routes

Secunderabad Guntur Pass - 57305


  ()
1 Secunderabad Jn (SC)
15:45
0
1
0 km
2 STPD (STPD)
15:49
15:50
1 min
1
3 km
3 Arts College (ATC)
15:52
15:53
1 min
1
4 km
4 Kacheguda J Ous (JOO)
15:54
15:55
1 min
1
5 km
5 Vidyanagar (VAR)
15:56
15:57
1 min
1
6 km
6 Kacheguda (KCG)
16:03
16:05
2 min
1
8 km
7 Malakpet Kcg (MXT)
16:07
16:08
1 min
1
9 km
8 Kacheguda Dbr (DQR)
16:10
16:11
1 min
1
11 km
9 Yakutpura Kcg (YKA)
16:15
16:16
1 min
1
11 km
10 Huppuguda (HPG)
16:19
16:20
1 min
1
14 km
11 Kcg Falaknuma (FM)
16:24
16:25
1 min
1
15 km
12 Budvel (BDVL)
16:34
16:35
1 min
1
22 km
13 Umdanagar (UR)
16:42
16:43
1 min
1
28 km
14 Timmapur (TMX)
16:55
16:56
1 min
1
45 km
15 Shadnagar (SHNR)
17:11
17:12
1 min
1
60 km
16 Balanagar (BABR)
17:26
17:27
1 min
1
73 km
17 Rangareddy Guda (RRGA)
17:30
17:31
1 min
1
78 km
18 Rajapur (RJAP)
17:36
17:37
1 min
1
84 km
19 Gollapally (GLY)
17:42
17:43
1 min
1
88 km
20 Jadcherla (JCL)
17:50
17:51
1 min
1
96 km
21 Diviti Palli (DTP)
17:58
17:59
1 min
1
104 km
22 Mahbubnagar (MBNR)
18:33
18:35
2 min
1
113 km
23 Manyamkonda (MQN)
18:50
18:51
1 min
1
127 km
24 Kotakadra (KTKA)
18:55
18:56
1 min
1
132 km
25 Devarkadre (DKC)
19:02
19:03
1 min
1
138 km
26 Kaukuntla (KQQ)
19:09
19:10
1 min
1
148 km
27 Kurumurthi (KXI)
19:14
19:15
1 min
1
154 km
28 Konnur (KONN)
19:22
19:23
1 min
1
162 km
29 Wanparti Road (WPR)
19:31
19:32
1 min
1
167 km
30 Sriramnagar (SRNR)
19:42
19:43
1 min
1
176 km
31 Gadwal (GWD)
20:19
20:20
1 min
1
188 km
32 Peddadinne (PDNA)
20:36
20:37
1 min
1
203 km
33 Itkyala (IKI)
20:42
20:43
1 min
1
207 km
34 Manopad (MOA)
20:59
21:00
1 min
1
220 km
35 Alampur Road (ALPR)
21:18
21:19
1 min
1
236 km
36 Kurnool Town (KRNT)
21:50
21:55
5 min
1
244 km
37 Veldurti (VDI)
22:23
22:24
1 min
1
278 km
38 DHNE (DHNE)
23:15
23:30
15 min
1
297 km
39 Malkapuram (MLK)
23:41
23:42
1 min
1
310 km
40 Rangapuram (RGM)
23:54
23:55
1 min
1
322 km
41 Betamcherla (BMH)
00:05
00:06
1 min
2
333 km
42 B Cement Nagar (BEY)
00:13
00:14
1 min
2
340 km
43 Panyam (PNM)
00:29
00:30
1 min
2
359 km
44 Nandyal (NDL)
01:25
01:30
5 min
2
373 km
45 Gazulapalli (GZL)
01:44
01:45
1 min
2
388 km
46 Chalama (CMZ)
01:59
02:00
1 min
2
399 km
47 Diguvametta (DMT)
02:34
02:35
1 min
2
415 km
48 Kistamsettipali (KSTE)
02:44
02:45
1 min
2
422 km
49 Giddalur (GID)
02:56
02:57
1 min
2
427 km
50 Gudimetta (GMA)
03:07
03:08
1 min
2
437 km
51 Somidevipalle (SDV)
03:17
03:18
1 min
2
442 km
52 Jgmbla Kshnprm (JBK)
03:31
03:32
1 min
2
454 km
53 Cumbum (CBM)
03:41
03:42
1 min
2
460 km
54 Tarlupadu (TLU)
03:56
03:57
1 min
2
474 km
55 Markapur Road (MRK)
04:11
04:12
1 min
2
486 km
56 Gajjelakonda (GJJ)
04:26
04:27
1 min
2
500 km
57 Donakonda (DKD)
04:45
04:47
2 min
2
510 km
58 Potlapadu (POO)
04:56
04:57
1 min
2
517 km
59 Kurichedu (KCD)
05:06
05:07
1 min
2
523 km
60 Gundalukamma (GKM)
05:19
05:20
1 min
2
535 km
61 Cheekateegalplm (CEM)
05:26
05:27
1 min
2
541 km
62 Vinukonda (VKN)
05:39
05:40
1 min
2
548 km
63 Savalyapuram (SYM)
05:52
05:53
1 min
2
558 km
64 Santamagulur (SAB)
06:11
06:12
1 min
2
569 km
65 Munumaka (MUK)
06:21
06:22
1 min
2
577 km
66 Narasaraopet (NRT)
06:43
06:44
1 min
2
585 km
67 Satulur (STUR)
06:57
06:58
1 min
2
596 km
68 Nudurupadu (NDPU)
07:07
07:08
1 min
2
602 km
69 Phirangipuram (PPM)
07:19
07:20
1 min
2
609 km
70 Perecherla (PRCA)
07:31
07:32
1 min
2
619 km
71 Nallapadu (NLPD)
07:54
07:55
1 min
2
625 km
72 Guntur Jn (GNT)
08:45
0
2
630 km

Train Secunderabad Guntur Pass -57305 from to passes through following stations:


Secunderabad Jn, STPD, Arts College, Kacheguda J Ous, Vidyanagar, Kacheguda, Malakpet Kcg, Kacheguda Dbr, Yakutpura Kcg, Huppuguda, Kcg Falaknuma, Budvel, Umdanagar, Timmapur, Shadnagar, Balanagar, Rangareddy Guda, Rajapur, Gollapally, Jadcherla, Diviti Palli, Mahbubnagar, Manyamkonda, Kotakadra, Devarkadre, Kaukuntla, Kurumurthi, Konnur, Wanparti Road, Sriramnagar, Gadwal, Peddadinne, Itkyala, Manopad, Alampur Road, Kurnool Town, Veldurti, DHNE, Malkapuram, Rangapuram, Betamcherla, B Cement Nagar, Panyam, Nandyal, Gazulapalli, Chalama, Diguvametta, Kistamsettipali, Giddalur, Gudimetta, Somidevipalle, Jgmbla Kshnprm, Cumbum, Tarlupadu, Markapur Road, Gajjelakonda, Donakonda, Potlapadu, Kurichedu, Gundalukamma, Cheekateegalplm, Vinukonda, Savalyapuram, Santamagulur, Munumaka, Narasaraopet, Satulur, Nudurupadu, Phirangipuram, Perecherla, Nallapadu, Guntur Jn,