Railway Reservation
 
 
Departure Date
 
Return Date
Search

Major Trains Routes

Secunderabad Guntur Express - 12706


  ()
1 Secunderabad Jn (SC)
07:40
0
1
0 km
2 Bhongir (BG)
08:19
08:20
1 min
1
47 km
3 Aler (ALER)
08:44
08:45
1 min
1
70 km
4 Jangaon (ZN)
08:54
08:55
1 min
1
84 km
5 Kazipet Jn (KZJ)
09:43
09:45
2 min
1
132 km
6 Warangal (WL)
09:58
10:00
2 min
1
142 km
7 Mahbubabad (MABD)
10:43
10:44
1 min
1
203 km
8 Dornakal Jn (DKJ)
11:14
11:15
1 min
1
227 km
9 Khammam (KMT)
11:29
11:31
2 min
1
250 km
10 Madhira (MDR)
12:02
12:03
1 min
1
294 km
11 Vijayawada Jn (BZA)
13:30
13:35
5 min
1
351 km
12 Mangalagiri (MAG)
13:53
13:54
1 min
1
363 km
13 Guntur Jn (GNT)
14:25
0
1
383 km

Train Secunderabad Guntur Express -12706 from to passes through following stations:


Secunderabad Jn, Bhongir, Aler, Jangaon, Kazipet Jn, Warangal, Mahbubabad, Dornakal Jn, Khammam, Madhira, Vijayawada Jn, Mangalagiri, Guntur Jn,