Train Schedule

Jammu Tawi (JAT)
Arr. Starts
Dep. 18:55
Vijiypur Jammu (VJPJ)
Arr. 19:13
Dep. 19:15
Samba (SMBX)
Arr. 19:28
Dep. 19:30
Hira Nagar (HRNR)
Arr. 19:44
Dep. 19:46
Chakdayala (CKDL)
Arr. 19:49
Dep. 19:51
Kathua (KTHU)
Arr. 20:57
Dep. 20:59
Sujanpur (SJNP)
Arr. 21:18
Dep. 21:20
Chakki Bank (CHKB)
Arr. 22:00
Dep. 22:05
Mukerian (MEX)
Arr. 22:47
Dep. 22:49
Dasuya (DZA)
Arr. 23:05
Dep. 23:07
Tanda Urmar (TDO)
Arr. 23:20
Dep. 23:22
Jalandhar Cant (JRC)
Arr. 00:01
Dep. 00:05
Phagwara Jn (PGW)
Arr. 00:28
Dep. 00:30
Ludhiana Jn (LDH)
Arr. 01:45
Dep. 01:55
Khanna (KNN)
Arr. 02:50
Dep. 02:52
Sirhind Jn (SIR)
Arr. 03:08
Dep. 03:10
Rajpura Jn (RPJ)
Arr. 03:27
Dep. 03:29
Ambala City (UBC)
Arr. 03:55
Dep. 03:57
Ambala Cant Jn (UMB)
Arr. 04:20
Dep. 04:30
Jagadhri Wshop (JUDW)
Arr. 05:05
Dep. 05:07
Jagadhri (JUD)
Arr. 05:18
Dep. 05:20
Saharanpur (SRE)
Arr. 06:10
Dep. 06:20
Roorkee (RK)
Arr. 06:50
Dep. 06:52
Laksar Jn (LRJ)
Arr. 07:15
Dep. 07:20
Raisi (RSI)
Arr. 07:27
Dep. 07:29
Chandok (CNK)
Arr. 07:46
Dep. 07:48
Muzzampur Nryn (MZM)
Arr. 07:56
Dep. 07:58
Najibabad Jn (NBD)
Arr. 08:18
Dep. 08:23
Nagina (NGG)
Arr. 08:40
Dep. 08:42
Dhampur (DPR)
Arr. 08:57
Dep. 08:59
Seohara (SEO)
Arr. 09:12
Dep. 09:14
Kanth (KNT)
Arr. 09:28
Dep. 09:30
Moradabad (MB)
Arr. 10:35
Dep. 10:45
Rampur (RMU)
Arr. 11:15
Dep. 11:17
Milak (MIL)
Arr. 11:42
Dep. 11:44
Bareilly (BE)
Arr. 12:15
Dep. 12:20
Pitambarpur (PMR)
Arr. 12:46
Dep. 12:48
Tilhar (TLH)
Arr. 13:19
Dep. 13:21
Shahjehanpur (SPN)
Arr. 13:45
Dep. 13:50
Roza Jn (ROZA)
Arr. 13:58
Dep. 14:00
Anjhi Shahabad (AJI)
Arr. 14:18
Dep. 14:20
Hardoi (HRI)
Arr. 14:48
Dep. 14:50
Balamu Jn (BLM)
Arr. 15:21
Dep. 15:23
Udila (SAN)
Arr. 15:43
Dep. 15:45
Malihabad (MLD)
Arr. 16:18
Dep. 16:20
Lucknow (LKO)
Arr. 17:05
Dep. 17:20
Barabanki Jn (BBK)
Arr. 18:04
Dep. 18:06
Safdarganj (SGJ)
Arr. 18:30
Dep. 18:32
Daryabad (DYD)
Arr. 18:46
Dep. 18:48
Rudauli (RDL)
Arr. 19:06
Dep. 19:08
Sohwal (SLW)
Arr. 19:45
Dep. 19:47
Faizabad Jn (FD)
Arr. 20:20
Dep. 20:25
A N Dev Nagar (ACND)
Arr. 20:34
Dep. 20:36
Ayodhya (AY)
Arr. 20:51
Dep. 20:53
Goshainganj (GGJ)
Arr. 21:20
Dep. 21:22
Akbarpur (ABP)
Arr. 21:49
Dep. 21:51
Malipur (MLPR)
Arr. 22:06
Dep. 22:08
Shahganj Jn (SHG)
Arr. 22:32
Dep. 22:36
JNU (JNU)
Arr. 23:07
Dep. 23:09
Varanasi Jn (BSB)
Arr. 01:20
Dep. 01:30
Kashi (KEI)
Arr. 01:51
Dep. 01:53
Mughal Sarai Jn (MGS)
Arr. 02:40
Dep. 03:00
Chandauli Mjhwr (CDMR)
Arr. 03:18
Dep. 03:20
Saidraja (SYJ)
Arr. 03:27
Dep. 03:29
Bhabua Road (BBU)
Arr. 03:50
Dep. 03:52
Kudra (KTQ)
Arr. 04:09
Dep. 04:11
Sasaram (SSM)
Arr. 04:31
Dep. 04:33
Dehri On Sone (DOS)
Arr. 04:51
Dep. 04:53
Son Nagar (SEB)
Arr. 04:59
Dep. 05:01
Anugraha N Road (AUBR)
Arr. 05:11
Dep. 05:13
Jakhim (JHN)
Arr. 05:29
Dep. 05:31
Rafiganj (RFJ)
Arr. 05:43
Dep. 05:45
Guraru (GRRU)
Arr. 05:57
Dep. 05:59
Gaya Jn (GAYA)
Arr. 06:46
Dep. 06:51
Tankuppa (TKN)
Arr. 07:10
Dep. 07:12
Paharpur (PRP)
Arr. 07:23
Dep. 07:25
Gurpa (GAP)
Arr. 07:33
Dep. 07:35
Gujhandi (GJD)
Arr. 07:58
Dep. 08:00
Koderma (KQR)
Arr. 08:10
Dep. 08:12
Parsabad (PSB)
Arr. 08:33
Dep. 08:35
Hazaribagh Rd (HZD)
Arr. 08:52
Dep. 08:54
Parasnath (PNME)
Arr. 09:14
Dep. 09:16
Gomoh Jn (GMO)
Arr. 09:36
Dep. 09:46
Dhanbad Jn (DHN)
Arr. 10:25
Dep. 10:32
Kumardubi (KMME)
Arr. 10:59
Dep. 11:01
Barakar (BRR)
Arr. 11:04
Dep. 11:06
Kulti (ULT)
Arr. 11:11
Dep. 11:13
Asansol Jn (ASN)
Arr. 11:34
Dep. 11:49
Raniganj (RNG)
Arr. 12:04
Dep. 12:06
Andal Jn (UDL)
Arr. 12:17
Dep. 12:19
Durgapur (DGR)
Arr. 12:43
Dep. 12:45
Panagarh (PAN)
Arr. 12:55
Dep. 12:57
Barddhaman Jn (BWN)
Arr. 13:38
Dep. 13:43
Kamarkundu (KQU)
Arr. 14:34
Dep. 14:36
Dakhineswar (DAKE)
Arr. 15:04
Dep. 15:06
KOLKATA (KOAA)
Arr. 15:50
Dep. Ends