Train Schedule

Chhapra (CPR)
Arr. Starts
Dep. 07:20
Suraimanpur (SIP)
Arr. 07:45
Dep. 07:47
Sahatwar (STW)
Arr. 08:06
Dep. 08:08
Ballia (BUI)
Arr. 08:30
Dep. 08:35
Phephna Jn (PEP)
Arr. 08:50
Dep. 08:52
Chit Baragaon (CBN)
Arr. 08:59
Dep. 09:01
Karimuddin Pur (KMDR)
Arr. 09:19
Dep. 09:21
Yusufpur (YFP)
Arr. 09:36
Dep. 09:38
Ghazipur City (GCT)
Arr. 10:01
Dep. 10:06
Nandganj (NDJ)
Arr. 10:22
Dep. 10:24
Aunrihar Jn (ARJ)
Arr. 10:55
Dep. 10:57
Sarnath (SRNT)
Arr. 11:33
Dep. 11:35
Varanasi City (BCY)
Arr. 11:50
Dep. 11:52
Varanasi Jn (BSB)
Arr. 12:15
Dep. 12:25
Bhadohi (BOY)
Arr. 13:01
Dep. 13:03
Janghai Jn (JNH)
Arr. 13:34
Dep. 13:36
Phulpur (PLP)
Arr. 14:02
Dep. 14:04
Allahabad Jn (ALD)
Arr. 15:15
Dep. 15:40
Naini (NYN)
Arr. 15:58
Dep. 16:00
Shankargarh (SRJ)
Arr. 16:26
Dep. 16:28
Dabhaura (DBR)
Arr. 16:53
Dep. 16:55
Manikpur Jn (MKP)
Arr. 17:40
Dep. 17:45
Majhagawan (MJG)
Arr. 18:12
Dep. 18:14
Jaitwar (JTW)
Arr. 18:26
Dep. 18:28
Satna (STA)
Arr. 19:00
Dep. 19:05
Unchhera (UHR)
Arr. 19:18
Dep. 19:20
Maihar (MYR)
Arr. 19:33
Dep. 19:35
Katni (KTE)
Arr. 20:50
Dep. 21:10
Chandia Road (CHD)
Arr. 21:54
Dep. 21:56
Umaria (UMR)
Arr. 22:14
Dep. 22:16
Birsinghpur (BRS)
Arr. 22:38
Dep. 22:40
Shahdol (SDL)
Arr. 23:28
Dep. 23:33
Burhar (BUH)
Arr. 23:50
Dep. 23:52
Amlai (AAL)
Arr. 00:03
Dep. 00:05
Anuppur Jn (APR)
Arr. 00:20
Dep. 00:25
Pendra Road (PND)
Arr. 01:15
Dep. 01:17
Belgahna (BIG)
Arr. 02:10
Dep. 02:12
Kargi Road (KGB)
Arr. 02:38
Dep. 02:40
Usalapur (USL)
Arr. 03:25
Dep. 03:27
Bilaspur Jn (BSP)
Arr. 04:05
Dep. 04:25
Belha (BYL)
Arr. 04:43
Dep. 04:45
Bhatapara (BYT)
Arr. 05:08
Dep. 05:10
Tilda (TLD)
Arr. 05:28
Dep. 05:30
Raipur Jn (R)
Arr. 06:10
Dep. 06:20
Bhilai Pwr Hs (BPHB)
Arr. 06:48
Dep. 06:50
Durg (DURG)
Arr. 07:30
Dep. Ends