Train Schedule

H Nizamuddin (NZM)
Arr. Starts
Dep. 08:40
Mathura Jn (MTJ)
Arr. 10:17
Dep. 10:20
Raja Ki Mandi (RKM)
Arr. 11:00
Dep. 11:02
Agra Cantt (AGC)
Arr. 11:30
Dep. 11:35
Gwalior (GWL)
Arr. 12:58
Dep. 13:03
Jhansi Jn (JHS)
Arr. 14:35
Dep. 14:45
Lalitpur (LAR)
Arr. 15:47
Dep. 15:49
Bina Jn (BINA)
Arr. 17:10
Dep. 17:15
Bhopal Jn (BPL)
Arr. 19:00
Dep. 19:05
Itarsi Jn (ET)
Arr. 20:55
Dep. 21:00
Betul (BZU)
Arr. 22:43
Dep. 22:45
Multai (MTY)
Arr. 23:26
Dep. 23:28
Nagpur (NGP)
Arr. 01:40
Dep. 02:05
Bhandara Road (BRD)
Arr. 02:49
Dep. 02:51
Tumsar Road (TMR)
Arr. 03:05
Dep. 03:07
Gondia Jn (G)
Arr. 03:51
Dep. 03:53
Dongargarh (DGG)
Arr. 04:47
Dep. 04:49
Raj Nandgaon (RJN)
Arr. 05:11
Dep. 05:13
Durg (DURG)
Arr. 06:00
Dep. 06:05
Raipur Jn (R)
Arr. 06:55
Dep. 07:20
Mahasamund (MSMD)
Arr. 08:28
Dep. 08:30
Bagbahra (BGBR)
Arr. 08:55
Dep. 08:57
Khariar Road (KRAR)
Arr. 09:15
Dep. 09:17
Harishanker Rd (HSK)
Arr. 09:58
Dep. 10:00
Kantabanji (KBJ)
Arr. 10:20
Dep. 10:30
Titlagarh (TIG)
Arr. 11:05
Dep. 11:15
Kesinga (KSNG)
Arr. 11:30
Dep. 11:32
Rupra Road (RPRD)
Arr. 11:48
Dep. 11:50
Norla Road (NRLR)
Arr. 12:00
Dep. 12:02
Ambodala (AMB)
Arr. 12:30
Dep. 12:32
Muniguda (MNGD)
Arr. 13:00
Dep. 13:02
Therubali (THV)
Arr. 13:45
Dep. 13:47
Singapuram Road (SPRD)
Arr. 13:55
Dep. 13:57
Rayagada (RGDA)
Arr. 14:55
Dep. 15:05
Parvatipuram Tn (PVPT)
Arr. 15:40
Dep. 15:42
Parvatipuram (PVP)
Arr. 15:45
Dep. 15:47
Bobbili (VBL)
Arr. 16:08
Dep. 16:10
Vizianagram Jn (VZM)
Arr. 17:05
Dep. 17:10
Simhachalam (SCM)
Arr. 17:50
Dep. 17:52
Vishakapatnam (VSKP)
Arr. 18:30
Dep. Ends