Railway Reservation
 
 
Departure Date
 
Return Date
Search

Major Trains Routes

Puri Durg Express - 18425


  ()
1 Puri (PURI)
17:45
0
1
0 km
2 Khurda Road Jn (KUR)
18:45
18:50
5 min
1
44 km
3 Bhubaneswar (BBS)
19:10
19:15
5 min
1
63 km
4 Bani Bihar (BNBH)
19:24
19:25
1 min
1
66 km
5 Cuttack (CTC)
19:53
19:58
5 min
1
91 km
6 Dhenkanal (DNKL)
21:02
21:03
1 min
1
148 km
7 Talcher Road (TLHD)
21:39
21:40
1 min
1
197 km
8 Angul (ANGL)
22:09
22:10
1 min
1
209 km
9 Boinda (BONA)
22:42
22:43
1 min
1
247 km
10 Rairakhol (RAIR)
23:29
23:30
1 min
1
294 km
11 Sambalpur Road (SBPD)
00:34
00:35
1 min
2
363 km
12 Sambalpur (SBP)
01:05
01:15
10 min
2
365 km
13 Bargarh Road (BRGA)
01:54
01:55
1 min
2
407 km
14 Barpali (BRPL)
02:14
02:15
1 min
2
426 km
15 Balangir (BLGR)
03:05
03:10
5 min
2
483 km
16 Badmal (BUDM)
03:47
03:48
1 min
2
526 km
17 Titlagarh (TIG)
04:20
04:40
20 min
2
546 km
18 Kantabanji (KBJ)
05:05
05:10
5 min
2
580 km
19 Harishanker Rd (HSK)
05:35
05:36
1 min
2
603 km
20 Nawapara Road (NPD)
06:04
06:05
1 min
2
632 km
21 Khariar Road (KRAR)
06:17
06:18
1 min
2
644 km
22 Bagbahra (BGBR)
06:37
06:38
1 min
2
664 km
23 Mahasamund (MSMD)
07:04
07:05
1 min
2
696 km
24 Raipur Jn (R)
08:40
08:50
10 min
2
749 km
25 Bhilai Pwr Hs (BPHB)
09:17
09:18
1 min
2
777 km
26 Durg (DURG)
09:45
0
2
786 km

Train Puri Durg Express -18425 from to passes through following stations:


Puri, Khurda Road Jn, Bhubaneswar, Bani Bihar, Cuttack, Dhenkanal, Talcher Road, Angul, Boinda, Rairakhol, Sambalpur Road, Sambalpur, Bargarh Road, Barpali, Balangir, Badmal, Titlagarh, Kantabanji, Harishanker Rd, Nawapara Road, Khariar Road, Bagbahra, Mahasamund, Raipur Jn, Bhilai Pwr Hs, Durg,