Train Schedule

Eranakulam Jn (ERS)
Arr. Starts
Dep. 17:10
Alwaye (AWY)
Arr. 17:36
Dep. 17:38
Trichur (TCR)
Arr. 18:32
Dep. 18:35
Palghat (PGT)
Arr. 20:05
Dep. 20:10
Coimbatore Jn (CBE)
Arr. 21:35
Dep. 21:40
Tiruppur (TUP)
Arr. 22:28
Dep. 22:30
Erode Jn (ED)
Arr. 23:20
Dep. 23:25
Salem Jn (SA)
Arr. 00:20
Dep. 00:25
Jolarpettai (JTJ)
Arr. 02:08
Dep. 02:10
Katpadi Jn (KPD)
Arr. 03:18
Dep. 03:20
Chennai Central (MAS)
Arr. 05:40
Dep. 06:20
Ongole (OGL)
Arr. 10:49
Dep. 10:50
Vijayawada Jn (BZA)
Arr. 13:05
Dep. 13:20
Rajamundry (RJY)
Arr. 15:27
Dep. 15:29
Vishakapatnam (VSKP)
Arr. 19:25
Dep. 19:45
Vizianagram Jn (VZM)
Arr. 20:40
Dep. 20:42
Srikakulam Road (CHE)
Arr. 21:35
Dep. 21:37
Palasa (PSA)
Arr. 22:45
Dep. 22:47
Berhampur (BAM)
Arr. 23:43
Dep. 23:45
Balugan (BALU)
Arr. 00:41
Dep. 00:42
Khurda Road Jn (KUR)
Arr. 01:50
Dep. 02:00
Bhubaneswar (BBS)
Arr. 02:20
Dep. 02:25
Cuttack (CTC)
Arr. 03:10
Dep. 03:15
Jajpur K Road (JJKR)
Arr. 04:09
Dep. 04:10
Bhadrakh (BHC)
Arr. 05:33
Dep. 05:35
Balasore (BLS)
Arr. 06:20
Dep. 06:22
Hijilli (HIJ)
Arr. 07:59
Dep. 08:00
Midnapore (MDN)
Arr. 08:55
Dep. 09:00
Bishnupur (VSU)
Arr. 09:59
Dep. 10:00
Bankura (BQA)
Arr. 10:25
Dep. 10:30
Adra Jn (ADRA)
Arr. 11:30
Dep. 11:45
Burnpur (BURN)
Arr. 12:27
Dep. 12:28
Asansol Jn (ASN)
Arr. 13:00
Dep. 13:25
Chittaranjan (CRJ)
Arr. 13:50
Dep. 13:51
Madhupur Jn (MDP)
Arr. 14:31
Dep. 14:33
Jasidih Jn (JSME)
Arr. 14:58
Dep. 15:00
Jhajha (JAJ)
Arr. 16:25
Dep. 16:30
Kiul Jn (KIUL)
Arr. 17:10
Dep. 17:12
Mokameh Jn (MKA)
Arr. 17:50
Dep. 17:52
Bakhtiyarpur Jn (BKP)
Arr. 18:30
Dep. 18:32
Patna Saheb (PNC)
Arr. 19:30
Dep. 19:31
Rjndr Ngr Bihar (RJPB)
Arr. 20:06
Dep. 20:08
Patna Jn (PNBE)
Arr. 20:15
Dep. Ends