Railway Reservation
 
 
Departure Date
 
Return Date
Search

Major Trains Routes

Link Secbad Express - 57140


  ()
1 Manuguru (MUGR)
20:30
0
1
0 km
2 Bhadrachalam Rd (BDCR)
21:55
22:15
20 min
1
50 km
3 Karepalli (KRA)
23:08
23:09
1 min
1
89 km
4 Dornakal Jn (DKJ)
23:45
00:10
25 min
2
104 km
5 Mahbubabad (MABD)
00:25
00:26
1 min
2
128 km
6 Kesamudram (KDM)
00:37
00:38
1 min
2
144 km
7 Warangal (WL)
01:40
01:42
2 min
2
189 km
8 Kazipet Jn (KZJ)
02:08
02:10
2 min
2
199 km
9 Jangaon (ZN)
02:49
02:50
1 min
2
247 km
10 Secunderabad Jn (SC)
04:45
0
2
331 km

Train Link Secbad Express -57140 from to passes through following stations:


Manuguru, Bhadrachalam Rd, Karepalli, Dornakal Jn, Mahbubabad, Kesamudram, Warangal, Kazipet Jn, Jangaon, Secunderabad Jn,