Train Schedule

Tirupati (TPTY)
Arr. Starts
Dep. 05:25
Renigunta Jn (RU)
Arr. 05:40
Dep. 05:42
Sri Kalahasti (KHT)
Arr. 06:04
Dep. 06:05
Venkatagiri (VKI)
Arr. 06:23
Dep. 06:24
Vendodu (VDD)
Arr. 06:37
Dep. 06:38
Gudur Jn (GDR)
Arr. 07:40
Dep. 07:42
Vedayapalem (VDE)
Arr. 08:02
Dep. 08:03
Nellore (NLR)
Arr. 08:09
Dep. 08:11
Bitragunta (BTTR)
Arr. 08:37
Dep. 08:38
Kavali (KVZ)
Arr. 08:52
Dep. 08:53
Singarayakonda (SKM)
Arr. 09:17
Dep. 09:18
Tanguturu (TNR)
Arr. 09:26
Dep. 09:27
Ongole (OGL)
Arr. 09:57
Dep. 09:58
Ammanabrolu (ANB)
Arr. 10:12
Dep. 10:13
Chinna Ganjam (CJM)
Arr. 10:24
Dep. 10:25
Vetapalemu (VTM)
Arr. 10:34
Dep. 10:35
Chirala (CLX)
Arr. 10:41
Dep. 10:42
Bapatla (BPP)
Arr. 10:53
Dep. 10:54
Nidubrolu (NDO)
Arr. 11:21
Dep. 11:22
Tenali Jn (TEL)
Arr. 11:48
Dep. 11:50
Duggirala (DIG)
Arr. 11:59
Dep. 12:00
Peddavadiapudi (PVD)
Arr. 12:07
Dep. 12:08
Vijayawada Jn (BZA)
Arr. 13:15
Dep. 13:30
Kondapalli (KI)
Arr. 13:52
Dep. 13:53
Errupalem (YP)
Arr. 14:15
Dep. 14:16
Madhira (MDR)
Arr. 14:28
Dep. 14:29
Bona Kalu (BKL)
Arr. 14:41
Dep. 14:42
Khammam (KMT)
Arr. 14:54
Dep. 14:56
Dornakal Jn (DKJ)
Arr. 15:24
Dep. 15:25
Garla (GLA)
Arr. 15:30
Dep. 15:31
Mahbubabad (MABD)
Arr. 15:47
Dep. 15:48
Kesamudram (KDM)
Arr. 15:59
Dep. 16:00
Nekonda (NKD)
Arr. 16:12
Dep. 16:13
Warangal (WL)
Arr. 16:55
Dep. 16:57
Kazipet Jn (KZJ)
Arr. 17:18
Dep. 17:20
Ghanpur (GNP)
Arr. 17:41
Dep. 17:42
Raghunathpalli (RGP)
Arr. 17:57
Dep. 17:58
Jangaon (ZN)
Arr. 18:06
Dep. 18:07
Pembarti (PBP)
Arr. 18:13
Dep. 18:14
Aler (ALER)
Arr. 18:23
Dep. 18:24
Raigir (RAG)
Arr. 18:48
Dep. 18:49
Bhongir (BG)
Arr. 18:55
Dep. 18:56
Charlapalli (CHZ)
Arr. 19:25
Dep. 19:26
Maula Ali (MLY)
Arr. 19:35
Dep. 19:36
Secunderabad Jn (SC)
Arr. 20:40
Dep. 21:10
Malkajgiri (MJF)
Arr. 21:24
Dep. 21:25
Bolarum (BMO)
Arr. 21:41
Dep. 21:42
Mirzapali (MZL)
Arr. 22:29
Dep. 22:30
Akanapet (AKE)
Arr. 22:38
Dep. 22:39
Kamareddi (KMC)
Arr. 23:00
Dep. 23:02
Nizamabad (NZB)
Arr. 00:01
Dep. 00:05
Basar (BSX)
Arr. 00:30
Dep. 00:32
Dharmabad (DAB)
Arr. 00:41
Dep. 00:42
Umri (UMRI)
Arr. 01:07
Dep. 01:08
Mudkhed (MUE)
Arr. 02:30
Dep. 02:40
BHOKAR (BOKR)
Arr. 02:59
Dep. 03:00
Himayatnagar (HEM)
Arr. 03:39
Dep. 03:40
SAHARSRAKUND (SHSK)
Arr. 03:54
Dep. 03:55
BHBK (BHBK)
Arr. 04:19
Dep. 04:20
Kinwat (KNVT)
Arr. 04:34
Dep. 04:35
Adilabad (ADB)
Arr. 06:15
Dep. Ends