Train Schedule

C Shahumharaj T (KOP)
Arr. Starts
Dep. 07:55
Gur Market (GRMT)
Arr. 07:59
Dep. 08:00
Valivade (VV)
Arr. 08:05
Dep. 08:07
Rukadi (RKD)
Arr. 08:15
Dep. 08:17
Hatkanagale (HTK)
Arr. 08:25
Dep. 08:27
Nmg Tamdalge (NMGT)
Arr. 08:35
Dep. 08:36
Jayasingpur (JSP)
Arr. 08:43
Dep. 08:45
Miraj Jn (MRJ)
Arr. 09:07
Dep. 09:10
Vishrambag (VRB)
Arr. 09:16
Dep. 09:18
Sangli (SLI)
Arr. 09:25
Dep. 09:28
Bhilavdi (BVQ)
Arr. 09:46
Dep. 09:48
Kirloskarvadi (KOV)
Arr. 10:03
Dep. 10:05
Takari (TKR)
Arr. 10:14
Dep. 10:16
Karad (KRD)
Arr. 10:43
Dep. 10:45
Masur (MSR)
Arr. 11:01
Dep. 11:03
Targaon (TAZ)
Arr. 11:13
Dep. 11:15
Rahimatpur (RMP)
Arr. 11:28
Dep. 11:30
Koregaon (KRG)
Arr. 11:41
Dep. 11:43
Satara (STR)
Arr. 12:00
Dep. 12:03
Wathar (WTR)
Arr. 12:33
Dep. 12:35
Lonand (LNN)
Arr. 13:08
Dep. 13:10
Nira (NIRA)
Arr. 13:25
Dep. 13:30
Jejuri (JJR)
Arr. 14:06
Dep. 14:08
Ghorpuri (GPR)
Arr. 15:08
Dep. 15:10
Pune Jn (PUNE)
Arr. 15:40
Dep. 15:45
Sivajinagar (SVJR)
Arr. 15:51
Dep. 15:53
Chinchvad (CCH)
Arr. 16:13
Dep. 16:15
Talegaon (TGN)
Arr. 16:41
Dep. 16:43
Lonavala (LNL)
Arr. 17:13
Dep. 17:15
Khandala (KAD)
Arr. 17:23
Dep. 17:25
Karjat (KJT)
Arr. 18:23
Dep. 18:25
Kalyan Jn (KYN)
Arr. 19:18
Dep. 19:20
Thane (TNA)
Arr. 19:33
Dep. 19:35
Dadar (DR)
Arr. 20:03
Dep. 20:05
Mumbai Cst (CSTM)
Arr. 20:35
Dep. Ends