Train Schedule

Mumbai Cst (CSTM)
Arr. Starts
Dep. 15:10
Dadar (DR)
Arr. 15:23
Dep. 15:25
Kalyan Jn (KYN)
Arr. 16:05
Dep. 16:10
Karjat (KJT)
Arr. 16:53
Dep. 16:55
Lonavala (LNL)
Arr. 17:43
Dep. 17:45
Pune Jn (PUNE)
Arr. 19:00
Dep. 19:05
Daund Jn (DD)
Arr. 20:35
Dep. 20:40
Solapur Jn (SUR)
Arr. 00:15
Dep. 00:25
Gulbarga (GR)
Arr. 02:31
Dep. 02:33
Wadi (WADI)
Arr. 03:55
Dep. 04:00
Tandur (TDU)
Arr. 04:48
Dep. 04:50
Begampet (BMT)
Arr. 07:00
Dep. 07:02
Secunderabad Jn (SC)
Arr. 07:45
Dep. 08:00
Kazipet Jn (KZJ)
Arr. 10:10
Dep. 10:20
Warangal (WL)
Arr. 10:28
Dep. 10:30
Mahbubabad (MABD)
Arr. 11:26
Dep. 11:28
Khammam (KMT)
Arr. 11:55
Dep. 11:57
Madhira (MDR)
Arr. 12:20
Dep. 12:22
Vijayawada Jn (BZA)
Arr. 14:00
Dep. 14:20
Eluru (EE)
Arr. 15:07
Dep. 15:09
Tadepalligudem (TDD)
Arr. 15:38
Dep. 15:40
Nidadavolu Jn (NDD)
Arr. 15:58
Dep. 16:00
Rajamundry (RJY)
Arr. 16:39
Dep. 16:41
Samalkot Jn (SLO)
Arr. 17:18
Dep. 17:20
Tuni (TUNI)
Arr. 17:57
Dep. 17:59
Anakapalle (AKP)
Arr. 18:48
Dep. 18:50
Vishakapatnam (VSKP)
Arr. 21:00
Dep. 21:20
Vizianagram Jn (VZM)
Arr. 22:15
Dep. 22:20
Srikakulam Road (CHE)
Arr. 23:13
Dep. 23:15
Palasa (PSA)
Arr. 00:20
Dep. 00:22
Sompeta (SPT)
Arr. 00:45
Dep. 00:47
Ichchpuram (IPM)
Arr. 01:02
Dep. 01:04
Berhampur (BAM)
Arr. 01:25
Dep. 01:30
Chatrapur (CAP)
Arr. 01:48
Dep. 01:50
Balugan (BALU)
Arr. 02:33
Dep. 02:35
Khurda Road Jn (KUR)
Arr. 03:50
Dep. 03:55
Bhubaneswar (BBS)
Arr. 04:25
Dep. Ends