Train Schedule

DIBRUGARH (DBRG)
Arr. Starts
Dep. 18:25
New Tinsukia Jn (NTSK)
Arr. 19:30
Dep. 19:40
Duliajan (DJG)
Arr. 20:02
Dep. 20:03
Naharkatiya (NHK)
Arr. 20:17
Dep. 20:18
Namrup (NAM)
Arr. 20:30
Dep. 20:31
Bhojo (BOJ)
Arr. 20:58
Dep. 20:59
Simaluguri Jn (SLGR)
Arr. 21:30
Dep. 21:35
Amguri (AGI)
Arr. 22:17
Dep. 22:18
Mariani Jn (MXN)
Arr. 23:15
Dep. 23:25
Furkating Jn (FKG)
Arr. 00:25
Dep. 00:30
Barpathar (BXP)
Arr. 00:52
Dep. 00:53
Sarupathar (SZR)
Arr. 01:08
Dep. 01:09
Dimapur (DMV)
Arr. 02:10
Dep. 02:25
Diphu (DPU)
Arr. 03:11
Dep. 03:12
Lumding Jn (LMG)
Arr. 04:00
Dep. 04:15
Lanka (LKA)
Arr. 04:49
Dep. 04:50
Hojai (HJI)
Arr. 05:04
Dep. 05:05
Chaparmukh Jn (CPK)
Arr. 05:45
Dep. 05:50
Guwahati (GHY)
Arr. 07:35
Dep. 07:50
Kamakhya (KYQ)
Arr. 08:02
Dep. 08:07
Rangiya Jn (RNY)
Arr. 08:50
Dep. 09:00
Nalbari (NLV)
Arr. 09:17
Dep. 09:18
Tihu (TIHU)
Arr. 09:35
Dep. 09:36
Pathsala (PBL)
Arr. 09:47
Dep. 09:48
Barpeta Road (BPRD)
Arr. 10:10
Dep. 10:11
Sorbhog Jn (SBE)
Arr. 10:21
Dep. 10:22
Bongaigaon (BNGN)
Arr. 10:54
Dep. 10:55
New Bongaigaon (NBQ)
Arr. 11:20
Dep. 11:30
Kokrajhar (KOJ)
Arr. 11:57
Dep. 11:58
Fakiragram Jn (FKM)
Arr. 12:08
Dep. 12:10
Kamakhyaguri (KAMG)
Arr. 12:46
Dep. 12:47
New Alipurdaur (NOQ)
Arr. 13:05
Dep. 13:10
New Cooch Behar (NCB)
Arr. 13:58
Dep. 14:03
Falakata (FLK)
Arr. 14:35
Dep. 14:36
Dhupguri (DQG)
Arr. 14:55
Dep. 14:57
New Maynaguri (NMX)
Arr. 15:16
Dep. 15:17
Jalpaiguri Road (JPE)
Arr. 15:31
Dep. 15:32
New Jalpaiguri (NJP)
Arr. 16:30
Dep. 16:45
Aluabari Road (AUB)
Arr. 17:30
Dep. 17:32
Kishanganj (KNE)
Arr. 17:57
Dep. 18:02
Barsoi Jn (BOE)
Arr. 18:55
Dep. 19:00
Harischandrpur (HCR)
Arr. 19:47
Dep. 19:48
Samsi (SM)
Arr. 20:06
Dep. 20:07
Malda Town (MLDT)
Arr. 21:50
Dep. 22:10
New Farakka Jn (NFK)
Arr. 22:42
Dep. 22:47
Dhulian Ganga (DGLE)
Arr. 23:05
Dep. 23:06
Nimtita (NILE)
Arr. 23:17
Dep. 23:18
Jangipur Road (JRLE)
Arr. 23:37
Dep. 23:38
Azimganj Jn (AZ)
Arr. 00:40
Dep. 00:48
Khagraghat Road (KGLE)
Arr. 01:02
Dep. 01:03
Salar (SALE)
Arr. 01:52
Dep. 01:53
Katwa (KWAE)
Arr. 02:25
Dep. 02:30
Nabadwip Dham (NDAE)
Arr. 03:02
Dep. 03:06
Ambika Kalna (ABKA)
Arr. 03:27
Dep. 03:28
Bandel Jn (BDC)
Arr. 04:30
Dep. 04:35
Howrah Jn (HWH)
Arr. 05:45
Dep. Ends