Train Schedule

Kanpur Central (CNB)
Arr. Starts
Dep. 17:05
Kanpur Anwrganj (CPA)
Arr. 17:15
Dep. 17:25
Kalianpur (KAP)
Arr. 17:33
Dep. 17:35
Barrajpur (BJR)
Arr. 17:54
Dep. 17:56
Bilhaur (BLU)
Arr. 18:11
Dep. 18:13
Kannauj (KJN)
Arr. 18:33
Dep. 18:35
Gursahaiganj (GHJ)
Arr. 19:08
Dep. 19:10
Kamalganj (KLJ)
Arr. 19:25
Dep. 19:27
Fatehgarh (FGR)
Arr. 19:47
Dep. 19:49
Farrukhabad (FBD)
Arr. 20:20
Dep. 20:45
Bhongaon (BGQ)
Arr. 21:58
Dep. 22:00
Mainpuri (MNQ)
Arr. 22:30
Dep. 22:35
Shikohabad Jn (SKB)
Arr. 23:50
Dep. 23:55
Firozabad (FZD)
Arr. 00:18
Dep. 00:20
Tundla Jn (TDL)
Arr. 00:50
Dep. 00:58
Aligarh Jn (ALJN)
Arr. 02:15
Dep. 02:20
Khurja Jn (KRJ)
Arr. 03:05
Dep. 03:07
Ghaziabad (GZB)
Arr. 04:48
Dep. 04:50
Delhi Shahdara (DSA)
Arr. 05:07
Dep. 05:08
Delhi (DLI)
Arr. 05:30
Dep. 05:55
Delhi Kishangnj (DKZ)
Arr. 06:08
Dep. 06:10
Shakurbasti (SSB)
Arr. 06:44
Dep. 06:46
Bahadurgarh (BGZ)
Arr. 07:09
Dep. 07:11
Sampla (SPZ)
Arr. 07:28
Dep. 07:30
Rohtak Jn (ROK)
Arr. 08:03
Dep. 08:23
Lahli (LHLL)
Arr. 08:28
Dep. 08:30
Kalanaur Kalan (KLNK)
Arr. 08:38
Dep. 08:40
Kharak (KHRK)
Arr. 08:49
Dep. 08:51
Bamla (BMLL)
Arr. 08:59
Dep. 09:01
Bhiwani City (BNWC)
Arr. 09:11
Dep. 09:13
Bhiwani (BNW)
Arr. 09:40
Dep. Ends