Train Schedule

Jammu Tawi (JAT)
Arr. Starts
Dep. 18:15
Kathua (KTHU)
Arr. 19:20
Dep. 19:22
Chakki Bank (CHKB)
Arr. 19:55
Dep. 20:00
Jalandhar Cant (JRC)
Arr. 21:55
Dep. 22:00
Ludhiana Jn (LDH)
Arr. 22:45
Dep. 22:55
Ambala Cant Jn (UMB)
Arr. 00:55
Dep. 01:00
Karnal (KUN)
Arr. 01:52
Dep. 01:54
Delhi (DLI)
Arr. 03:55
Dep. 04:25
Delhi Cantt (DEC)
Arr. 04:59
Dep. 05:01
Gurgaon (GGN)
Arr. 05:16
Dep. 05:18
Garhi Harsaru (GHH)
Arr. 05:27
Dep. 05:29
Rewari (RE)
Arr. 06:13
Dep. 06:15
Khairthal (KRH)
Arr. 06:49
Dep. 06:51
Alwar (AWR)
Arr. 07:13
Dep. 07:16
Rajgarh (RHG)
Arr. 07:50
Dep. 07:52
Bandikui Jn (BKI)
Arr. 08:11
Dep. 08:13
Dausa (DO)
Arr. 08:33
Dep. 08:35
Gandhinagar Jpr (GADJ)
Arr. 09:33
Dep. 09:35
Jaipur (JP)
Arr. 10:00
Dep. 10:10
Phulera Jn (FL)
Arr. 10:52
Dep. 10:54
Kishangarh (KSG)
Arr. 11:31
Dep. 11:33
Ajmer Jn (AII)
Arr. 12:20
Dep. Ends