Train Schedule

Chennai Central (MAS)
Arr. Starts
Dep. 17:40
Gudur Jn (GDR)
Arr. 19:50
Dep. 19:52
Nellore (NLR)
Arr. 20:17
Dep. 20:18
Vijayawada Jn (BZA)
Arr. 00:10
Dep. 00:20
Warangal (WL)
Arr. 03:15
Dep. 03:17
Mancheral (MCI)
Arr. 05:29
Dep. 05:30
Sirpur Kagazngr (SKZR)
Arr. 06:24
Dep. 06:25
Balharshah (BPQ)
Arr. 07:50
Dep. 08:00
Chandrapur (CD)
Arr. 08:19
Dep. 08:20
Sevagram (SEGM)
Arr. 09:59
Dep. 10:00
Nagpur (NGP)
Arr. 11:05
Dep. 11:15
Katol (KATL)
Arr. 12:02
Dep. 12:03
Pandhurna (PAR)
Arr. 12:37
Dep. 12:38
Betul (BZU)
Arr. 14:04
Dep. 14:05
Itarsi Jn (ET)
Arr. 15:55
Dep. 16:00
Habibganj (HBJ)
Arr. 17:24
Dep. 17:25
Bhopal Jn (BPL)
Arr. 17:50
Dep. 18:05
Bairagarh (BIH)
Arr. 18:31
Dep. 18:32
Sehore (SEH)
Arr. 18:57
Dep. 18:58
Shujalpur (SJP)
Arr. 19:32
Dep. 19:33
Berchha (BCH)
Arr. 20:05
Dep. 20:06
Ujjain Jn (UJN)
Arr. 21:25
Dep. 21:35
Nagda Jn (NAD)
Arr. 22:45
Dep. 23:10
Vikramgarh Alot (VMA)
Arr. 23:37
Dep. 23:38
Shamgarh (SGZ)
Arr. 00:15
Dep. 00:16
Bhawani Mandi (BWM)
Arr. 00:39
Dep. 00:40
Ramganj Mandi (RMA)
Arr. 00:59
Dep. 01:00
Kota Jn (KOTA)
Arr. 01:45
Dep. 01:55
Sawai Madhopur (SWM)
Arr. 03:40
Dep. 04:00
Durgapura (DPA)
Arr. 05:50
Dep. 05:51
Jaipur (JP)
Arr. 06:15
Dep. Ends