Train Schedule

Bangalore Cy Jn (SBC)
Arr. Starts
Dep. 13:00
Yesvantpur Jn (YPR)
Arr. 13:09
Dep. 13:11
Tumkur (TK)
Arr. 14:03
Dep. 14:05
Tiptur (TTR)
Arr. 15:09
Dep. 15:10
Arsikere Jn (ASK)
Arr. 15:40
Dep. 15:45
Kadur (DRU)
Arr. 16:20
Dep. 16:21
Birur Jn (RRB)
Arr. 16:30
Dep. 16:32
Chikjajur Jn (JRU)
Arr. 17:34
Dep. 17:35
Davangere (DVG)
Arr. 18:15
Dep. 18:18
Harihar (HRR)
Arr. 18:35
Dep. 18:37
Ranibennur (RNR)
Arr. 18:59
Dep. 19:00
Haveri (HVR)
Arr. 19:35
Dep. 19:36
Hubli Jn (UBL)
Arr. 21:10
Dep. 21:15
Dharwar (DWR)
Arr. 21:50
Dep. Ends