Train Schedule

Indore Jn Bg (INDB)
Arr. Starts
Dep. 20:05
Mangliya Gaon (MGG)
Arr. 20:34
Dep. 20:39
Dewas (DWX)
Arr. 20:41
Dep. 20:43
Naranjipur (NRGR)
Arr. 21:12
Dep. 21:16
Ujjain Jn (UJN)
Arr. 21:40
Dep. 22:10
Maksi (MKC)
Arr. 23:15
Dep. 23:17
Shajapur (SFY)
Arr. 23:33
Dep. 23:35
Biyavra Rajgarh (BRRG)
Arr. 00:48
Dep. 00:50
Ruthiyai (RTA)
Arr. 02:15
Dep. 02:20
Guna (GUNA)
Arr. 03:00
Dep. 03:10
Shivpuri (SVPI)
Arr. 04:56
Dep. 04:58
Gwalior (GWL)
Arr. 08:25
Dep. Ends