Train Schedule

Mumbai Cst (CSTM)
Arr. Starts
Dep. 21:50
Kalyan Jn (KYN)
Arr. 22:38
Dep. 22:40
Pune Jn (PUNE)
Arr. 01:20
Dep. 01:25
Kurduvadi (KWV)
Arr. 04:10
Dep. 04:12
Solapur Jn (SUR)
Arr. 05:25
Dep. 05:35
Ganagapur Road (GUR)
Arr. 06:48
Dep. 06:50
Gulbarga (GR)
Arr. 07:18
Dep. 07:20
Shahabad (SDB)
Arr. 07:43
Dep. 07:45
Wadi (WADI)
Arr. 08:45
Dep. 08:50
Chittapur (CT)
Arr. 09:03
Dep. 09:05
Malkhaid Road (MQR)
Arr. 09:13
Dep. 09:15
Seram (SEM)
Arr. 09:23
Dep. 09:25
Tandur (TDU)
Arr. 09:48
Dep. 09:50
Vikarabad Jn (VKB)
Arr. 10:33
Dep. 10:35
Begampet (BMT)
Arr. 11:30
Dep. 11:32
Hyderabad Decan (HYB)
Arr. 12:10
Dep. Ends