Train Schedule

Jammu Tawi (JAT)
Arr. Starts
Dep. 22:45
Kathua (KTHU)
Arr. 23:50
Dep. 23:52
Chakki Bank (CHKB)
Arr. 00:20
Dep. 00:25
Jalandhar Cant (JRC)
Arr. 02:10
Dep. 02:15
Phagwara Jn (PGW)
Arr. 02:33
Dep. 02:35
Ludhiana Jn (LDH)
Arr. 03:10
Dep. 03:20
Ambala Cant Jn (UMB)
Arr. 05:17
Dep. 05:25
Jagadhri (JUD)
Arr. 06:07
Dep. 06:09
Saharanpur (SRE)
Arr. 06:50
Dep. 07:00
Moradabad (MB)
Arr. 09:55
Dep. 10:05
Bareilly (BE)
Arr. 11:28
Dep. 11:33
Lucknow (LKO)
Arr. 15:20
Dep. 15:30
Nihalgarh (NHH)
Arr. 16:45
Dep. 16:47
Sultanpur (SLN)
Arr. 18:00
Dep. 18:05
Jaunpur City (JOP)
Arr. 19:05
Dep. 19:07
Varanasi Jn (BSB)
Arr. 20:55
Dep. 21:05
Mughal Sarai Jn (MGS)
Arr. 22:05
Dep. 22:15
Buxar (BXR)
Arr. 23:25
Dep. 23:27
Ara (ARA)
Arr. 00:20
Dep. 00:22
Danapur (DNR)
Arr. 00:49
Dep. 00:51
Patna Jn (PNBE)
Arr. 01:35
Dep. 01:50
Patna Saheb (PNC)
Arr. 02:04
Dep. 02:06
Bakhtiyarpur Jn (BKP)
Arr. 02:32
Dep. 02:34
Mokameh Jn (MKA)
Arr. 03:11
Dep. 03:13
Kiul Jn (KIUL)
Arr. 03:50
Dep. 03:52
Jamui (JMU)
Arr. 04:12
Dep. 04:14
Jhajha (JAJ)
Arr. 05:35
Dep. 05:45
Jasidih Jn (JSME)
Arr. 06:17
Dep. 06:22
Madhupur Jn (MDP)
Arr. 06:47
Dep. 06:49
Chittaranjan (CRJ)
Arr. 07:27
Dep. 07:29
Asansol Jn (ASN)
Arr. 08:05
Dep. 08:20
Howrah Jn (HWH)
Arr. 11:30
Dep. Ends