Train Schedule

Delhi (DLI)
Arr. Starts
Dep. 22:55
Subzi Mandi (SZM)
Arr. 23:08
Dep. 23:10
Badli (BHD)
Arr. 23:24
Dep. 23:26
Narela (NUR)
Arr. 23:41
Dep. 23:43
Sonipat (SNP)
Arr. 00:00
Dep. 00:02
Samalkha (SMK)
Arr. 00:31
Dep. 00:33
Panipat Jn (PNP)
Arr. 00:51
Dep. 00:53
Karnal (KUN)
Arr. 01:19
Dep. 01:21
Kurukshetra Jn (KKDE)
Arr. 01:52
Dep. 01:54
Ambala Cant Jn (UMB)
Arr. 02:55
Dep. 03:05
Ambala City (UBC)
Arr. 03:17
Dep. 03:19
Rajpura Jn (RPJ)
Arr. 03:36
Dep. 03:38
Sirhind Jn (SIR)
Arr. 04:05
Dep. 04:10
Fatehgarh Sahib (FGSB)
Arr. 04:14
Dep. 04:16
Bassi Pathanam (BSPN)
Arr. 04:22
Dep. 04:24
Morinda (MRND)
Arr. 04:41
Dep. 04:43
Kurali (KRLI)
Arr. 04:53
Dep. 04:55
Rupnagar (RPAR)
Arr. 05:16
Dep. 05:21
Ghanauli (GANL)
Arr. 05:29
Dep. 05:31
Kiratpur Sahib (KART)
Arr. 05:50
Dep. 05:52
Anandpur Sahib (ANSB)
Arr. 06:11
Dep. 06:13
Nangal Dam (NLDM)
Arr. 06:55
Dep. 07:15
Naya Nangal (NNGL)
Arr. 07:19
Dep. 07:21
Raimehatpur (MTPR)
Arr. 07:29
Dep. 07:31
Una Himachal (UHL)
Arr. 07:48
Dep. 07:50
AMB ANDAURA (AADR)
Arr. 08:35
Dep. Ends