Railway Reservation
 
 
Departure Date
 
Return Date
Search

Major Trains Routes

Hatia Express - 12811


  ()
1 Lokmanyatilak T (LTT)
00:15
0
1
0 km
2 Kalyan Jn (KYN)
00:55
01:00
5 min
1
38 km
3 Nasik Road (NK)
03:48
03:50
2 min
1
172 km
4 Manmad Jn (MMR)
04:45
04:50
5 min
1
245 km
5 Bhusaval Jn (BSL)
07:25
07:30
5 min
1
429 km
6 Akola Jn (AK)
09:30
09:35
5 min
1
569 km
7 Badnera Jn (BD)
10:45
10:50
5 min
1
648 km
8 Wardha Jn (WR)
12:05
12:08
3 min
1
743 km
9 Nagpur (NGP)
13:40
14:00
20 min
1
822 km
10 Gondia Jn (G)
15:45
15:47
2 min
1
952 km
11 Durg (DURG)
17:45
17:50
5 min
1
1086 km
12 Raipur Jn (R)
18:25
18:35
10 min
1
1122 km
13 Bilaspur Jn (BSP)
20:15
20:30
15 min
1
1233 km
14 Raigarh (RIG)
22:08
22:10
2 min
1
1365 km
15 Jharsuguda Jn (JSG)
23:30
23:32
2 min
1
1438 km
16 Rourkela (ROU)
00:50
01:00
10 min
2
1540 km
17 Hatia (HTE)
03:45
0
2
1706 km

Train Hatia Express -12811 from to passes through following stations:


Lokmanyatilak T, Kalyan Jn, Nasik Road, Manmad Jn, Bhusaval Jn, Akola Jn, Badnera Jn, Wardha Jn, Nagpur, Gondia Jn, Durg, Raipur Jn, Bilaspur Jn, Raigarh, Jharsuguda Jn, Rourkela, Hatia,