Train Schedule

Ahmedabad Jn (ADI)
Arr. Starts
Dep. 10:05
Sabarmati Jn (SBI)
Arr. 10:20
Dep. 10:22
Gandhinagar Cap (GNC)
Arr. 10:48
Dep. 10:50
Kalol (KLL)
Arr. 11:14
Dep. 11:16
Mahesana Jn (MSH)
Arr. 11:56
Dep. 11:58
Unjha (UJA)
Arr. 12:19
Dep. 12:21
Siddhpur (SID)
Arr. 12:38
Dep. 12:40
Palanpur Jn (PNU)
Arr. 13:50
Dep. 13:52
Abu Road (ABR)
Arr. 14:40
Dep. 14:50
Sirohi Road (SOH)
Arr. 15:33
Dep. 15:35
Jawai Bandh (JWB)
Arr. 16:08
Dep. 16:10
Falna (FA)
Arr. 16:24
Dep. 16:26
Rani (RANI)
Arr. 16:38
Dep. 16:40
Marwar Jn (MJ)
Arr. 17:37
Dep. 17:40
Sojat Road (SOD)
Arr. 17:56
Dep. 17:58
Haripur (HP)
Arr. 18:27
Dep. 18:29
Sendra (SEU)
Arr. 18:47
Dep. 18:49
Beawar (BER)
Arr. 19:04
Dep. 19:06
Ajmer Jn (AII)
Arr. 20:25
Dep. 20:50
Kishangarh (KSG)
Arr. 21:21
Dep. 21:23
Phulera Jn (FL)
Arr. 22:02
Dep. 22:04
Jaipur (JP)
Arr. 23:00
Dep. 23:15
Bandikui Jn (BKI)
Arr. 00:30
Dep. 00:35
Alwar (AWR)
Arr. 01:36
Dep. 01:41
Khairthal (KRH)
Arr. 01:58
Dep. 02:00
Rewari (RE)
Arr. 03:10
Dep. 03:20
Gurgaon (GGN)
Arr. 04:01
Dep. 04:03
Delhi Cantt (DEC)
Arr. 04:18
Dep. 04:20
Delhi (DLI)
Arr. 05:05
Dep. 05:30
Delhi Shahdara (DSA)
Arr. 05:46
Dep. 05:48
Ghaziabad (GZB)
Arr. 06:15
Dep. 06:17
N Ghaziabad (GZN)
Arr. 06:23
Dep. 06:25
Modinagar (MDNR)
Arr. 06:41
Dep. 06:43
Meerut City (MTC)
Arr. 07:04
Dep. 07:09
Meerut Cant (MUT)
Arr. 07:13
Dep. 07:15
Muzaffarnagar (MOZ)
Arr. 08:03
Dep. 08:05
Deoband (DBD)
Arr. 08:56
Dep. 08:58
Tapri (TPZ)
Arr. 10:00
Dep. 10:02
Roorkee (RK)
Arr. 11:05
Dep. 11:07
Haridwar Jn (HW)
Arr. 12:10
Dep. Ends