Railway Reservation
 
 
Departure Date
 
Return Date
Search

Major Trains Routes

Haldibari Koaa Settigunta Express - 12364


  ()
1 Haldibari (HDB)
08:35
0
1
0 km
2 Jalpaiguri (JPG)
08:57
08:59
2 min
1
22 km
3 New Jalpaiguri (NJP)
09:40
09:55
15 min
1
57 km
4 Malda Town (MLDT)
13:20
13:35
15 min
1
290 km
5 Pakur (PKR)
14:48
14:49
1 min
1
358 km
6 Rampur Hat (RPH)
15:58
16:00
2 min
1
411 km
7 Bolpur S Niktn (BHP)
16:45
16:47
2 min
1
472 km
8 Barddhaman Jn (BWN)
17:45
17:47
2 min
1
523 km
9 KOLKATA (KOAA)
19:40
0
1
620 km

Train Haldibari Koaa Settigunta Express -12364 from to passes through following stations:


Haldibari, Jalpaiguri, New Jalpaiguri, Malda Town, Pakur, Rampur Hat, Bolpur S Niktn, Barddhaman Jn, KOLKATA,