Railway Reservation
 
 
Departure Date
 
Return Date
Search

Major Trains Routes

Guntur Secunderabad Express - 12705


  ()
1 Guntur Jn (GNT)
15:00
0
1
0 km
2 Mangalagiri (MAG)
15:19
15:20
1 min
1
20 km
3 Vijayawada Jn (BZA)
15:50
16:00
10 min
1
32 km
4 Madhira (MDR)
16:47
16:48
1 min
1
89 km
5 Khammam (KMT)
17:09
17:11
2 min
1
134 km
6 Dornakal Jn (DKJ)
17:38
17:39
1 min
1
156 km
7 Mahbubabad (MABD)
17:57
17:58
1 min
1
180 km
8 Warangal (WL)
18:45
18:47
2 min
1
241 km
9 Kazipet Jn (KZJ)
19:11
19:13
2 min
1
251 km
10 Secunderabad Jn (SC)
21:50
0
1
383 km

Train Guntur Secunderabad Express -12705 from to passes through following stations:


Guntur Jn, Mangalagiri, Vijayawada Jn, Madhira, Khammam, Dornakal Jn, Mahbubabad, Warangal, Kazipet Jn, Secunderabad Jn,