Train Schedule

Lucknow (LKO)
Arr. Starts
Dep. 05:25
Unnao Jn (ON)
Arr. 06:16
Dep. 06:18
Kanpur Central (CNB)
Arr. 06:55
Dep. 07:00
Rura (RURA)
Arr. 07:35
Dep. 07:37
Jhinjhak (JJK)
Arr. 07:53
Dep. 07:55
Phaphund (PHD)
Arr. 08:11
Dep. 08:13
Etawah (ETW)
Arr. 08:52
Dep. 08:54
Shikohabad Jn (SKB)
Arr. 09:30
Dep. 09:32
Firozabad (FZD)
Arr. 09:49
Dep. 09:51
Tundla Jn (TDL)
Arr. 10:25
Dep. 10:28
Aligarh Jn (ALJN)
Arr. 11:22
Dep. 11:25
Khurja Jn (KRJ)
Arr. 12:03
Dep. 12:06
Ghaziabad (GZB)
Arr. 13:17
Dep. 13:20
New Delhi (NDLS)
Arr. 14:00
Dep. Ends