Train Schedule

Secunderabad Jn (SC)
Arr. Starts
Dep. 16:00
Nalgonda (NLDA)
Arr. 17:40
Dep. 17:41
Miryalaguda (MRGA)
Arr. 18:05
Dep. 18:06
Piduguralla (PGRL)
Arr. 19:04
Dep. 19:05
Guntur Jn (GNT)
Arr. 20:25
Dep. 20:30
Vijayawada Jn (BZA)
Arr. 21:25
Dep. 21:40
Eluru (EE)
Arr. 22:26
Dep. 22:27
Tadepalligudem (TDD)
Arr. 23:00
Dep. 23:01
Rajamundry (RJY)
Arr. 00:02
Dep. 00:03
Samalkot Jn (SLO)
Arr. 00:41
Dep. 00:42
Vishakapatnam (VSKP)
Arr. 03:30
Dep. 03:50
Vizianagram Jn (VZM)
Arr. 04:50
Dep. 04:52
Srikakulam Road (CHE)
Arr. 05:45
Dep. 05:47
Palasa (PSA)
Arr. 06:50
Dep. 06:52
Ichchpuram (IPM)
Arr. 07:27
Dep. 07:29
Berhampur (BAM)
Arr. 07:50
Dep. 07:55
Balugan (BALU)
Arr. 08:50
Dep. 08:52
Khurda Road Jn (KUR)
Arr. 10:10
Dep. 10:25
Bhubaneswar (BBS)
Arr. 10:50
Dep. 10:55
Cuttack (CTC)
Arr. 11:25
Dep. 11:30
Jajpur K Road (JJKR)
Arr. 12:20
Dep. 12:22
Bhadrakh (BHC)
Arr. 13:05
Dep. 13:07
Balasore (BLS)
Arr. 13:50
Dep. 13:52
Kharagpur Jn (KGP)
Arr. 15:25
Dep. 15:30
Santragachi Jn (SRC)
Arr. 16:59
Dep. 17:00
Howrah Jn (HWH)
Arr. 17:45
Dep. Ends