Train Schedule

Delhi (DLI)
Arr. Starts
Dep. 08:00
Panipat Jn (PNP)
Arr. 09:25
Dep. 09:27
Karnal (KUN)
Arr. 09:51
Dep. 09:53
Kurukshetra Jn (KKDE)
Arr. 10:28
Dep. 10:30
Ambala Cant Jn (UMB)
Arr. 11:20
Dep. 11:25
Sirhind Jn (SIR)
Arr. 12:08
Dep. 12:10
Ludhiana Jn (LDH)
Arr. 13:00
Dep. 13:05
Jalandhar City (JUC)
Arr. 13:53
Dep. 13:58
Beas (BEAS)
Arr. 14:35
Dep. 14:37
Amritsar Jn (ASR)
Arr. 15:20
Dep. 15:40
Batala Jn (BAT)
Arr. 16:17
Dep. 16:19
Gurdaspur (GSP)
Arr. 16:46
Dep. 16:48
Pathankot (PTK)
Arr. 18:20
Dep. Ends