Train Schedule

Delhi (DLI)
Arr. Starts
Dep. 18:35
Ghaziabad (GZB)
Arr. 19:18
Dep. 19:20
Hapur (HPU)
Arr. 20:10
Dep. 20:15
Moradabad (MB)
Arr. 22:15
Dep. 22:25
Rampur (RMU)
Arr. 22:53
Dep. 22:55
Bareilly (BE)
Arr. 23:53
Dep. 23:58
Shahjehanpur (SPN)
Arr. 01:05
Dep. 01:10
Lucknow (LKO)
Arr. 03:50
Dep. 04:00
Barabanki Jn (BBK)
Arr. 04:40
Dep. 04:42
Daryabad (DYD)
Arr. 05:37
Dep. 05:39
Faizabad Jn (FD)
Arr. 07:20
Dep. Ends