Train Schedule

Madurai Jn (MDU)
Arr. Starts
Dep. 23:35
Dindigul Jn (DG)
Arr. 00:30
Dep. 00:35
Karur (KRR)
Arr. 01:42
Dep. 01:45
Erode Jn (ED)
Arr. 02:55
Dep. 03:05
Salem Jn (SA)
Arr. 03:55
Dep. 04:00
Jolarpettai (JTJ)
Arr. 05:48
Dep. 05:50
Vaniyambadi (VN)
Arr. 06:09
Dep. 06:10
Ambur (AB)
Arr. 06:24
Dep. 06:25
Katpadi Jn (KPD)
Arr. 06:58
Dep. 07:00
Arakkonam (AJJ)
Arr. 07:53
Dep. 07:55
Chennai Central (MAS)
Arr. 09:20
Dep. 09:45
Nayadupeta (NYP)
Arr. 11:14
Dep. 11:15
Vijayawada Jn (BZA)
Arr. 16:40
Dep. 17:00
Warangal (WL)
Arr. 20:30
Dep. 20:35
Ramgundam (RDM)
Arr. 21:49
Dep. 21:50
Balharshah (BPQ)
Arr. 00:30
Dep. 00:40
Sevagram (SEGM)
Arr. 02:35
Dep. 02:36
Nagpur (NGP)
Arr. 03:40
Dep. 03:50
Bhopal Jn (BPL)
Arr. 09:40
Dep. 09:50
Jhansi Jn (JHS)
Arr. 14:02
Dep. 14:12
Gwalior (GWL)
Arr. 15:30
Dep. 15:35
Agra Cantt (AGC)
Arr. 17:25
Dep. 17:30
H Nizamuddin (NZM)
Arr. 20:40
Dep. 21:10
Ghaziabad (GZB)
Arr. 21:55
Dep. 21:58
Meerut City (MTC)
Arr. 22:38
Dep. 22:43
Muzaffarnagar (MOZ)
Arr. 23:27
Dep. 23:28
Saharanpur (SRE)
Arr. 01:10
Dep. 02:00
Roorkee (RK)
Arr. 02:36
Dep. 02:37
Haridwar Jn (HW)
Arr. 03:17
Dep. 03:25
Dehradun (DDN)
Arr. 05:00
Dep. Ends
Jagadhri (JUD)
Arr. 02:27
Dep. 02:28
Ambala Cant Jn (UMB)
Arr. 03:30
Dep. 03:40
Chandigarh (CDG)
Arr. 04:40
Dep. Ends