Train Schedule

Lokmanyatilak T (LTT)
Arr. Starts
Dep. 22:35
Thane (TNA)
Arr. 22:53
Dep. 22:55
Kalyan Jn (KYN)
Arr. 23:13
Dep. 23:18
Pune Jn (PUNE)
Arr. 01:50
Dep. 01:55
Kurduvadi (KWV)
Arr. 04:33
Dep. 04:35
Solapur Jn (SUR)
Arr. 06:25
Dep. 06:35
Dudhani (DUD)
Arr. 07:38
Dep. 07:40
Ganagapur Road (GUR)
Arr. 08:08
Dep. 08:10
Gulbarga (GR)
Arr. 08:46
Dep. 08:48
Shahabad (SDB)
Arr. 09:13
Dep. 09:15
Wadi (WADI)
Arr. 10:05
Dep. 10:10
Yadgir (YG)
Arr. 10:40
Dep. 10:42
Krishna (KSN)
Arr. 11:13
Dep. 11:15
Raichur (RC)
Arr. 11:43
Dep. 11:45
Manthralayam Rd (MALM)
Arr. 12:18
Dep. 12:20
Adoni (AD)
Arr. 12:48
Dep. 12:50
Guntakal Jn (GTL)
Arr. 14:00
Dep. 14:10
Gooty (GY)
Arr. 14:38
Dep. 14:40
Kalluru (KLU)
Arr. 15:08
Dep. 15:10
Anantapur (ATP)
Arr. 15:40
Dep. 15:42
Dharmavaram Jn (DMM)
Arr. 16:50
Dep. 16:55
Sai P Nilayam (SSPN)
Arr. 17:26
Dep. 17:28
Hindupur (HUP)
Arr. 18:28
Dep. 18:30
Bangalore East (BNCE)
Arr. 21:08
Dep. 21:10
Bangalore Cy Jn (SBC)
Arr. 21:50
Dep. 22:15
Bangalore Cant (BNC)
Arr. 22:25
Dep. 22:28
Hosur (HSRA)
Arr. 23:16
Dep. 23:18
Dharmapuri (DPJ)
Arr. 00:43
Dep. 00:45
Omalur (OML)
Arr. 03:08
Dep. 03:10
Salem Jn (SA)
Arr. 03:35
Dep. 03:40
Erode Jn (ED)
Arr. 04:40
Dep. 04:45
Tiruppur (TUP)
Arr. 05:33
Dep. 05:35
Coimbatore Jn (CBE)
Arr. 07:00
Dep. Ends