Train Schedule

Dhanbad Jn (DHN)
Arr. Starts
Dep. 05:55
Kumardubi (KMME)
Arr. 06:28
Dep. 06:29
Barakar (BRR)
Arr. 06:33
Dep. 06:34
Kulti (ULT)
Arr. 06:38
Dep. 06:39
Sitarampur (STN)
Arr. 06:45
Dep. 06:46
Asansol Jn (ASN)
Arr. 07:00
Dep. 07:03
Raniganj (RNG)
Arr. 07:18
Dep. 07:19
Andal Jn (UDL)
Arr. 07:29
Dep. 07:31
Waria (OYR)
Arr. 07:38
Dep. 07:39
Durgapur (DGR)
Arr. 07:50
Dep. 07:52
Panagarh (PAN)
Arr. 08:03
Dep. 08:04
Mankar (MNAE)
Arr. 08:14
Dep. 08:15
Howrah Jn (HWH)
Arr. 10:25
Dep. Ends