Train Schedule

Karaikal (KIK)
Arr. Starts
Dep. 20:45
Nagore (NCR)
Arr. 20:58
Dep. 21:00
Nagappattinam (NGT)
Arr. 21:25
Dep. 21:35
Thiruvarur Jn (TVR)
Arr. 22:15
Dep. 22:25
Peralam Jn (PEM)
Arr. 22:50
Dep. 22:51
Mayiladuturai J (MV)
Arr. 23:18
Dep. 23:20
Sirkazhi (SY)
Arr. 23:46
Dep. 23:47
Chidambaram (CDM)
Arr. 00:04
Dep. 00:06
Cuddalore Port (CUPJ)
Arr. 00:41
Dep. 00:42
Tirupadripulyur (TDPR)
Arr. 00:48
Dep. 00:50
Villuparam Jn (VM)
Arr. 02:00
Dep. 02:10
Tindivanam (TMV)
Arr. 02:53
Dep. 02:55
Melmaruvattur (MLMR)
Arr. 03:18
Dep. 03:20
Chengalpattu (CGL)
Arr. 04:03
Dep. 04:05
Tambaram (TBM)
Arr. 04:34
Dep. 04:35
Chennai Egmore (MS)
Arr. 05:25
Dep. Ends