Train Schedule

Hyderabad Decan (HYB)
Arr. Starts
Dep. 18:30
Secunderabad Jn (SC)
Arr. 18:50
Dep. 18:55
Kazipet Jn (KZJ)
Arr. 20:53
Dep. 20:55
Warangal (WL)
Arr. 21:08
Dep. 21:10
Mahbubabad (MABD)
Arr. 21:53
Dep. 21:54
Dornakal Jn (DKJ)
Arr. 22:28
Dep. 22:29
Khammam (KMT)
Arr. 22:40
Dep. 22:42
Vijayawada Jn (BZA)
Arr. 01:00
Dep. 01:10
Tenali Jn (TEL)
Arr. 01:37
Dep. 01:38
Chirala (CLX)
Arr. 02:20
Dep. 02:21
Ongole (OGL)
Arr. 03:04
Dep. 03:05
Kavali (KVZ)
Arr. 03:49
Dep. 03:50
Nellore (NLR)
Arr. 04:23
Dep. 04:24
Gudur Jn (GDR)
Arr. 05:38
Dep. 05:40
Nayadupeta (NYP)
Arr. 06:00
Dep. 06:05
Sullurupeta (SPE)
Arr. 06:24
Dep. 06:25
Chennai Central (MAS)
Arr. 08:15
Dep. Ends