Train Schedule

Howrah Jn (HWH)
Arr. Starts
Dep. 17:45
Barddhaman Jn (BWN)
Arr. 19:05
Dep. 19:10
Durgapur (DGR)
Arr. 19:52
Dep. 19:54
Asansol Jn (ASN)
Arr. 20:42
Dep. 20:47
Dhanbad Jn (DHN)
Arr. 22:17
Dep. 22:22
Gomoh Jn (GMO)
Arr. 22:51
Dep. 23:01
Parasnath (PNME)
Arr. 23:20
Dep. 23:21
Koderma (KQR)
Arr. 00:21
Dep. 00:22
Gaya Jn (GAYA)
Arr. 01:45
Dep. 01:55
Dehri On Sone (DOS)
Arr. 02:56
Dep. 02:58
Sasaram (SSM)
Arr. 03:12
Dep. 03:13
Bhabua Road (BBU)
Arr. 03:45
Dep. 03:46
Mughal Sarai Jn (MGS)
Arr. 04:50
Dep. 05:05
Chunar (CAR)
Arr. 05:41
Dep. 05:42
Mirzapur (MZP)
Arr. 06:12
Dep. 06:13
Vindhyachal (BDL)
Arr. 06:23
Dep. 06:24
Allahabad Jn (ALD)
Arr. 07:45
Dep. 08:12
Naini (NYN)
Arr. 08:27
Dep. 08:30
Manikpur Jn (MKP)
Arr. 10:05
Dep. 10:10
Chitrakot (CKTD)
Arr. 10:35
Dep. 10:36
Atarra (ATE)
Arr. 11:07
Dep. 11:08
Banda Jn (BNDA)
Arr. 11:40
Dep. 11:50
Mahoba (MBA)
Arr. 12:32
Dep. 12:33
Kulpahar (KLAR)
Arr. 12:53
Dep. 12:54
Harpalpur (HPP)
Arr. 13:22
Dep. 13:23
Mau Ranipur (MRPR)
Arr. 13:44
Dep. 13:45
Nivari (NEW)
Arr. 14:14
Dep. 14:15
Jhansi Jn (JHS)
Arr. 15:30
Dep. 15:40
Datia (DAA)
Arr. 16:01
Dep. 16:02
Dabra (DBA)
Arr. 16:26
Dep. 16:27
Gwalior (GWL)
Arr. 17:25
Dep. Ends