Train Schedule

Yesvantpur Jn (YPR)
Arr. Starts
Dep. 06:30
Tumkur (TK)
Arr. 07:30
Dep. 07:32
Tiptur (TTR)
Arr. 08:44
Dep. 08:45
Arsikere Jn (ASK)
Arr. 09:15
Dep. 09:20
Kadur (DRU)
Arr. 09:58
Dep. 10:00
Birur Jn (RRB)
Arr. 10:10
Dep. 10:12
Davangere (DVG)
Arr. 12:08
Dep. 12:10
Harihar (HRR)
Arr. 12:23
Dep. 12:25
Ranibennur (RNR)
Arr. 12:48
Dep. 12:50
Haveri (HVR)
Arr. 13:24
Dep. 13:25
Hubli Jn (UBL)
Arr. 15:00
Dep. 15:15
Dharwar (DWR)
Arr. 15:34
Dep. 15:35
Alnavar Jn (LWR)
Arr. 16:19
Dep. 16:20
Londa Jn (LD)
Arr. 16:53
Dep. 16:55
Belgaum (BGM)
Arr. 17:55
Dep. 18:00
Ghatprabha (GPB)
Arr. 18:54
Dep. 18:55
Kudachi (KUD)
Arr. 19:39
Dep. 19:40
Miraj Jn (MRJ)
Arr. 20:45
Dep. 20:50
Sangli (SLI)
Arr. 21:02
Dep. 21:05
Takari (TKR)
Arr. 21:39
Dep. 21:40
Karad (KRD)
Arr. 22:07
Dep. 22:08
Satara (STR)
Arr. 23:05
Dep. 23:08
Pune Jn (PUNE)
Arr. 02:10
Dep. 02:20
Lonavala (LNL)
Arr. 03:24
Dep. 03:25
Kalyan Jn (KYN)
Arr. 04:54
Dep. 04:55
Dadar (DR)
Arr. 05:50
Dep. Ends