Train Schedule

Ballia (BUI)
Arr. Starts
Dep. 09:00
Sahatwar (STW)
Arr. 09:17
Dep. 09:19
Suraimanpur (SIP)
Arr. 09:38
Dep. 09:40
Chhapra (CPR)
Arr. 10:25
Dep. 10:45
Dighwara (DGA)
Arr. 11:22
Dep. 11:24
Sitalpur (STLR)
Arr. 11:30
Dep. 11:32
Nayagaon (NYO)
Arr. 11:39
Dep. 11:41
Sonpur Jn (SEE)
Arr. 12:00
Dep. 12:05
Hajipur Jn (HJP)
Arr. 12:18
Dep. 12:20
AKSHAYWAT R NGR (AYRN)
Arr. 12:32
Dep. 12:34
Desari (DES)
Arr. 12:45
Dep. 12:47
Mehnar Road (MNO)
Arr. 12:56
Dep. 12:58
Shahpur Patoree (SPP)
Arr. 13:11
Dep. 13:13
Mohiuddinnagar (MOG)
Arr. 13:23
Dep. 13:25
Barauni Jn (BJU)
Arr. 14:50
Dep. 15:15
Kiul Jn (KIUL)
Arr. 16:49
Dep. 16:54
Gidhaur (GHR)
Arr. 17:34
Dep. 17:36
Jhajha (JAJ)
Arr. 18:40
Dep. 18:50
Jasidih Jn (JSME)
Arr. 19:22
Dep. 19:27
Madhupur Jn (MDP)
Arr. 19:52
Dep. 19:54
Chittaranjan (CRJ)
Arr. 20:48
Dep. 20:50
Asansol Jn (ASN)
Arr. 22:20
Dep. 22:25
Durgapur (DGR)
Arr. 23:10
Dep. 23:12
Barddhaman Jn (BWN)
Arr. 00:31
Dep. 00:36
Bandel Jn (BDC)
Arr. 01:38
Dep. 01:43
Naihati Jn (NH)
Arr. 02:04
Dep. 02:09
Sealdah (SDAH)
Arr. 03:35
Dep. Ends