Train Schedule

Chennai Central (MAS)
Arr. Starts
Dep. 21:10
Sullurupeta (SPE)
Arr. 22:19
Dep. 22:20
Gudur Jn (GDR)
Arr. 23:30
Dep. 23:35
Nellore (NLR)
Arr. 00:02
Dep. 00:03
Ongole (OGL)
Arr. 01:27
Dep. 01:28
Chirala (CLX)
Arr. 02:02
Dep. 02:04
Tenali Jn (TEL)
Arr. 02:43
Dep. 02:45
Vijayawada Jn (BZA)
Arr. 04:00
Dep. 04:15
Eluru (EE)
Arr. 05:01
Dep. 05:02
Tadepalligudem (TDD)
Arr. 05:34
Dep. 05:35
Rajamundry (RJY)
Arr. 06:30
Dep. 06:32
Tuni (TUNI)
Arr. 07:48
Dep. 07:49
Anakapalle (AKP)
Arr. 08:48
Dep. 08:49
Vishakapatnam (VSKP)
Arr. 10:25
Dep. 10:45
Vizianagram Jn (VZM)
Arr. 11:45
Dep. 11:47
Srikakulam Road (CHE)
Arr. 12:36
Dep. 12:38
Palasa (PSA)
Arr. 13:40
Dep. 13:42
Berhampur (BAM)
Arr. 14:40
Dep. 14:42
Balugan (BALU)
Arr. 15:46
Dep. 15:47
Khurda Road Jn (KUR)
Arr. 17:05
Dep. 17:10
Bhubaneswar (BBS)
Arr. 17:35
Dep. Ends